Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Usunięcie górnej ósemki w zwykłym gabinecie stomatologicznym

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Usunięcie górnej ósemki w zwykłym gabinecie stomatologicznym

    Witam.
    Mam takie dziwne pytanie... Czy w zwykłym gabinecie stomatologicznym można usuwać 8-ki? I to na dodatek bezpłatnie?

    Kilka lat temu miałam usunięte 2 ósemki. I wysłano mnie do szpitala. I tam chirurg stomatologiczny usunął mi te zęby.
    Po czasie zmieniłam dentyste. Dobry, dobrze leczy zęby. Pare dni temu rozbolał mnie ząb. Niestety mój dentysta mnie nie przyjął, bo dużo pacjentów. Przyjął mnie inny lekarz i stwierdził że boli mnie 8-ka do usunięcia. I że znowu mam udać się do chirurga stomatologicznego. Dziś jednak poszłam do mojego dentysty, który mnie zszokował!
    Powiedział że może mi sam od ręki usunąć tego zęba, na NFZ. Byłam i jestem w szoku. Umówiliśmy się na termin za miesiąc, tylko mam zdjęcie jeszcze zębów zrobić.
    Szczerze to się boje że coś pójdzie nie tak. W tym samym gabinecie, dwóch różnych dentystów a dwie inne opinie.
    Nie wiem co o tym myśleć.....

  • #2
    a b c

    bardzo pouczający post, dzięki za dzielenie

    Komentarz


    • #3
      hm, pierwszy raz spotykam się z czymś takim! Zawsze myślałam, usuwaniem zęba musi zająć się chirurg. Ja swoją ósemkę wyrywałam niedawno. Szczerze mówiąc to bałabym się, że jak pojawią się jakieś komplikacje to zwykły stomatolog sobie nie poradzi, bądź nie będzie miał odpowiedniego sprzętu.
      Ostatnio edytowany przez paniczny_strach; 04.03.2014, 19:25.

      Komentarz


      • #4
        tez sie wlasnie boje, pytalam sie o skierowanie do chirurga, to stwierdzil ze nie ma takiej potrzeby, bo zab jest w calosci przebity.... kiedys usuwali normalnie.. i nic ludziom nie bylo... ale boje sie jak nie wiem

        Komentarz

        Pracuję...
        X