Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ropień górnej szóstki, czy ten antybiotyk zadziała szybko?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ropień górnej szóstki, czy ten antybiotyk zadziała szybko?

    ZDJĘCIE
    Od dawna miałam problemy z tą szóstką, najpierw miałam w niej dziurę, więc założono mi plombę, później (po kilku miesiącach) znów zaczął mnie boleć, więc wyjęto plombę i założono mi chyba tlenek. Później ból stał się jeszcze silniejszy, więc wyjęto mi ten tlenek, założono lekarstwo, a później jak nadal mnie bolał to wywiercono i zostawiono pusty w środku (wczoraj), nadal mnie bolał, ponadto zrobiła mi się kulka na podniebieniu, i dziś dentysta powiedział, że to ropień, nic mi w nim nie zrobił tylko przepisał antybiotyk Dalacin C 300mg. Pytam się czy lek zadziała szybko i czy w ogóle zadziała? Dodam, że ząb zrobił mi się lekko szary pod dziąsłem, więc następne pytanie brzmi, gdy ten lek już, mam nadzieję, zadziała co dalej trzeba będzie zrobić z tym zębem? Wyrwać czy może leczyć kanałowo?
    Ostatnio edytowany przez lora787; 05.08.2013, 19:53.

  • #2
    Szkoda, że nikt nie odpowiedział na moje pytanie. Może później ktoś zajrzy. Dodam, że Dalacin C wzięłam już 7 tabletek - 8 wezmę wieczorem (3x dziennie) i dostałam kataru, głowa mnie boli, pewnie coś z zatokami, ucho też i mam powiększone węzły chłonne - to tylko z jednej strony, po tej po ktorej mam tego zęba i ropniaka. + oczywiście gorączka, ale jest to 'tylko' ok. 38 stopni. To zaczyna być coraz bardziej uciążliwe, owszem ząb boli mniej, tyle że te węzły, zatoki i ucho zaczynają mnie niepokoić. Proszę i z góry dziękuję za odpowiedź czy to jest normalne przy ropniaku.

    Komentarz

    Pracuję...
    X