Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Straszny ból, zatruty ząb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Straszny ból, zatruty ząb

    Witam, przepraszam na wstępie jeśli chaotycznie napiszę, ale tak mnie boli ząb, że nie moge spać i nie myśle też dobrze, dawno temu miałem włożone jakieś lekarstwo do zęba ale ze zapomniałem i nie bolało to poszedłem do dentysty dopiero 9.07.13r. kiedy to zaczął boleć mnie okropnie. ok godziny 11:00 dentystka zaaplikowała mi jakąś nową trutkę i podczas tego w sumie mnie nie bolało, dopiero jak wyszedlem to zaczęło i przez cały dzień tak mnie bolało, czasami aż nie do zniesienia, potem bol troche łagodniał, po jakims czasie w ogóle nic nie bolało a za chwile znowu ból, takie jakieś fazy ma, a teraz sie obudziłem o 1:20 i tak mnie okropnie boli..., najgorsze ze zacząłem czytać w internecie i myślę, że moge mieć rope w dziąśle bo czuje pod językiem takie lekkie wybrzuszenia + ten ból rozprzestrzenia się i to się dzieje aż do "jedynki"(główny sprawca zamieszania to "szóstka"), a do tego ponoć te zęby są nie refundowane, to prawda ? jeśli tak to chyba zdechne w tym bólu bo nie mam pieniędzy.

  • #2
    Prosimy nie leczyć się przez Internet. Często przyczyna tkwi zupełnie gdzie indziej i jest zależna od wielu czynników, nie warto sugerować się tym, co przeczytało się w Internecie na temat tego, że to może być ropa. Ząb musi być obejrzany przez lekarza i w związku z tym zapraszamy do naszej kliniki stomatologicznej Dental Design.

    Komentarz

    Pracuję...
    X