Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ciemna plama między kanałami na rtg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ciemna plama między kanałami na rtg

    Witam mam problem, otóż ok 7-8 lat temu miałam leczony kanałowo ząb 6 dolną, pobolewał mnie, zrobiłam rtg wyszła plamka czarna między korzeniami, dostałam antybiotyk przeszło, potem były dni że go dotknąć nie mogłam, teraz od kilku dni mnie znowu boli cały czas, powtórzyłam rtg a ta plamka dalej jest, biorę antybiotyk, ale mam na końcu żuchwy twardą kule czuje pod palcami na szyi, bolą mnie węzły chłonne, antybiotyk wybrałam a on dalej boli przy nagryzaniu boję się ze to może być nowotwór, mam 25 lat, jakieś sugestie co to może być? bo dentystka niby nie wie proszę o jakieś sugestie, dodam jeszcze że od poniedziałku biorę antybiotyk a ząb i migdał dalej bolą, są przerwy że spokój w ciągu dnia a czasami nie umiem dotknąć, dziąsła koło tego zęba , proszę o ocenę rtg oraz wyjaśnieniu co to jest ta plamka, załączam zdjęcia
    Załączone pliki

  • #2
    Aby to zdiagnozować konieczne jest wykonanie nowego pantomogramu. Leczenie było dość dawno temu, dlatego ważne, aby teraz się na to zdecydować. Zapraszamy do nas - Kliniki Stomatologicznej w Pruszkowie. Nazywamy się Dental Design i oferujemy zaopiekowanie się tym zębem jak należy, w pełni bezboleśnie.

    Komentarz


    • #3
      zdjęcie jest nowe, robione zaraz przed wstawieniem, tego sprzed 7 lat nie mam, proszę o odpowiedź co to może być, boję się że to może być nowotwór proszę o odpowiedź, bardzo się martwie

      Komentarz

      Pracuję...
      X