Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwne problemy związane z dziąsałmi

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Dziwne problemy związane z dziąsałmi

  Witam. Na wstępie powiem, że mam 17 lat.
  W piątek 28.06.2013 byłam u dentysty w sprawie usunięcia dziury z zęba. Założono mi ziołowy opatrunek i odesłano do domu. Gdyby ząb mnie bolał, oznaczałoby to leczenie kanałowe, ale na szczęście nie bolał. W wtorek (02.07.2013) miałam kolejną wizytę kontrolną i poszłabym na nią gdyby nie to, że rano obudziłam się z bólem gardła i bólem dziąseł w czterech miejscach. Dodatkowo zaczął mnie dręczyć gęsty katar, ból głowy, kolan, karku, uszu (co osłabiło mi słuch). Mało tego miałam gorączkę, stałam się słaba, apatyczna, brak mi optymizmu. I jakby tego było mało doszła mi opryszczka.
  Jedyne co mogę zrobić to smaruje dziąsła dentoseptem, co pomaga chwilowo, na katar stosuję sinulan forte, przyjmuję antybiotyki i maść cynkową na opryszczkę. Raz wzięłam tylko nurofen, jak miałam gorączkę.
  Proszę mi pomóc w tej sprawie. Z góry będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

 • #2
  Ząb wymaga natychmiastowego leczenia, dlatego zapraszamy do naszej kliniki stomatologicznej Dental Design w Pruszkowie. Gwarantujemy miłą atmosferę i profesjonalnych lekarzy, którzy mają ogromne doświadczenie z takimi sytuacjami i gwarantują wyleczenie zęba.

  Komentarz

  Pracuję...
  X