Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwne problemy związane z dziąsałmi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziwne problemy związane z dziąsałmi

    Witam. Na wstępie powiem, że mam 17 lat.
    W piątek 28.06.2013 byłam u dentysty w sprawie usunięcia dziury z zęba. Założono mi ziołowy opatrunek i odesłano do domu. Gdyby ząb mnie bolał, oznaczałoby to leczenie kanałowe, ale na szczęście nie bolał. W wtorek (02.07.2013) miałam kolejną wizytę kontrolną i poszłabym na nią gdyby nie to, że rano obudziłam się z bólem gardła i bólem dziąseł w czterech miejscach. Dodatkowo zaczął mnie dręczyć gęsty katar, ból głowy, kolan, karku, uszu (co osłabiło mi słuch). Mało tego miałam gorączkę, stałam się słaba, apatyczna, brak mi optymizmu. I jakby tego było mało doszła mi opryszczka.
    Jedyne co mogę zrobić to smaruje dziąsła dentoseptem, co pomaga chwilowo, na katar stosuję sinulan forte, przyjmuję antybiotyki i maść cynkową na opryszczkę. Raz wzięłam tylko nurofen, jak miałam gorączkę.
    Proszę mi pomóc w tej sprawie. Z góry będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

  • #2
    Ząb wymaga natychmiastowego leczenia, dlatego zapraszamy do naszej kliniki stomatologicznej Dental Design w Pruszkowie. Gwarantujemy miłą atmosferę i profesjonalnych lekarzy, którzy mają ogromne doświadczenie z takimi sytuacjami i gwarantują wyleczenie zęba.

    Komentarz

    Pracuję...
    X