Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

narośl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • narośl

    Wczoraj wieczorem wyczułam językiem, że mam coś na dziąśle. Byłam pewna, że to kawałek jedzenia, bo chwilę wcześniej jadłam kolację. Niewiele myśląc wsadziłam palec do buzi i skrobnęłam paznokciem po dziąśle. To "coś" zostało tam gdzie było, uczucie raczej nieprzyjemne, ale nie ból, poczułam w buzi krew. W lusterku zobaczyłam, że "coś" jest naroślą na dziąśle, poniżej dolnej 7. od strony policzka. Narośl, przylegała do dziąsła, ale można było ją podnieść i przesuwać,miała około 4-5 mm długości, była koloru dziąsła, miękka i niebolesna, z jednej strony naderwana i już właściwie nie krwawiła. Dzisiaj rano podczas mycia zębów oderwała się całkiem. Miejsce, gdzie była jest lekko zgrubiałe i zaczerwienione, ale nie sprawia żadnych dolegliwości. Wystraszyłam się bardzo zaczęłam przeszukiwać internet. To co znalazłam oczywiście wcale nie pomogło. Co to takiego może być?
    Wizyta u dentysty przez najbliższe kilka dni odpada, bo po pierwsze moja pani dr jest na urlopie do końca miesiąca, po drugie od niedzieli mam wysyp opryszczki i nie jestem w stanie otworzyć buzi na pożądaną szerokość.
    Na razie to miejsce smaruję dentoseptem, nie boli, nie krwawi, nie powiększa się, od wczoraj nie zmieniło kształtu ani zabarwienia. Wiem, że wizyty u dentysty nie uniknę, ale wcześniej niż za tydzień nawet nie ma szans. Nie wiem czy mój problem, może tak długo czekać i jak ewentualnie mogłabym sobie pomóc do tego czasu. Byłabym ogromnie wdzięczna za wszelkie porady.
Pracuję...
X