Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wypełnienie kanału

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wypełnienie kanału

    Witam
    Mam problem po leczeniu kanałowym
    mianowicie pewna Pani stomatolog zrobiła mi leczenie kanałowe wypełniła kanały jakims bardzo twardym materiałem i założyła plombę. Po roku plomba wypadła i po wizycie u innego specjalisty okazało się ze leczenie kanałowe zostało źle wykonane a kanały zostały wypełnione bardzo twardym materiałem którego nie da się wyciągnąć. Nowa dentystka stwierdziła że niestety trzeba wyrwać zęba bo nie da rady wyciągnąć tego tzw."cementu"(nie określiła co to jest) ze środka.Decyzja do wyrwania!!! jednak ja tego nie chce czy można jednak wyciągnąć?
    Czy rzeczywiście muszę usuwać tego zęba???

  • #2
    Przyda się wizyta u specjalisty z dziedziny endodoncji w celu ewentualnego leczenia pod mikroskopem.

    Komentarz


    • #3
      Pani przypadek jest dość trudny, ale nie straszne nam wyzwania, dlatego zachęcamy do umówienia się na wizytę do Kliniki Dental Design, w której przeanalizujemy ząb i zaproponujemy inne, korzystniejsze rozwiązania niż wyrywanie.
      Zapraszamy.

      Komentarz


      • #4
        Spróbuj umówić się na wizytę do kilku dentystów, niech sprawdzą co się dzieje. Każdy dentysta to całkowicie inne doświadczenie, więc inny może potrafić wykonać zupełnie inne rzeczy, niż ten, z którym rozmawiałeś początkowo.

        Komentarz

        Pracuję...
        X