Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

plamy na zebach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • plamy na zebach

    Witam mam takie pytanko czy białe plamy na zębach da się czymś zakryć ? Stomatolog powiedział mi jaka to choroba ale nie pamiętam coś związane z przyjmowaniem leków w dzieciństwie , mówił że jedynie licówki porcelanowe pomogą ale na razie nie chce zdzierać zdrowych zębów. Czy czymś da sie to zakryć ?

  • #2
    Wydaje mi się, że skoro są to plamy to raczej ich nie wybielisz i nie przykryjesz niczym innymi niż licówkami. Jeśli chodzi o licówki, ja zakładałam na przednie zęby i w Dormedzie i jestem bardzo zadowolona, zupełnie inny uśmiech!

    Komentarz


    • #3
      Tak, istnieje wiele innych sposobów usunięcia plam na zębach niż wspomniane licówki. Jednak musielibyśmy obejrzeć te plamy osobiście, aby wiedzieć, jakie leczenie dostosować. Zapraszam w tym celu do naszej Kliniki Dental Design. Oferujemy niskie ceny - jakich nie ma w Warszawie!

      Komentarz


      • #4
        Możesz też próbować eliminować to z pomocą naturalnego mycia zębów, ale wiadomo, że efekty nie nadejdą tak szybko i na pewno nie będą tak atrakcyjne, przynajmniej początkowo. Mimo wszystko chyba lepiej każdy problem rozwiązywać naturalnie.

        Komentarz

        Pracuję...
        X