Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Coś...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Coś...

    Witam. Pół roku temu pojawił mi się ból który trwał trzy dni i znikł. Od wewnętrznej strony dolnych jedynek na ścianie dziąsła pojawiła się ledwo wyczuwalna (bo tak mała)językiem kuleczka dookoła której w promieniu centymetra towarzyszył ten ból przy dotyku.
    Zdołałem o tym zapomnieć a kilka dni temu w tym miejscu wyczuwam z jednej strony jakby przesuwalny bąbel (1cm), obok przesuwalną językiem coś twardszego w postaci jakby płytki o wielkości 0,5 cm i nad tym pod samym dziąsłem też jakieś nierówności i tę kulkę? Wydaje mi się, że to się powiększa z dnia na dzień, cały ten odcinek do trójek. Co to jest?
    Czy mam się spieszyć z tym do dentysty, czy mogę poczekać ponad miesiąc na wizytę. Mam 30l, nie miałem nigdy problemów z jamą ustną, kiedyś Laryngolog powiedział mi, że mogę mieć problem z ślinianką podjęzykową. Proszę o odpowiedz.

  • #2
    W celu diagnostyki proszę udać się do lekarza dentysty. Nie wykluczone, że trzeba będzie wykonać RTG i rozpocząć leczenie.

    Komentarz


    • #3
      Owszem, to może być wspomniana ślinianka. Najlepiej, jeśli nie będzie Pan zwlekał tylko uda się do naszego dentysty w Klinice Stomatologicznej Dental Design w Pruszkowie. Zapraszamy do odwiedzin.

      Komentarz

      Pracuję...
      X