Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brzydki zapach z przestrzeni międzyzębowej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brzydki zapach z przestrzeni międzyzębowej

    Witam.
    Mam następujący problem. Jakieś czas temu leczyłam górną 6 kanałowo, wszystko z zębem jest w porządku nie boli itp. Od kilku dni z przestrzeni międzyzębowej między 5 a leczoną 6 czuć nieprzyjemny zapach. Czym to może być spowodowane? Dodam ze nie pojawia się żadna wydzielina, dziąsło tez wygląda ok, myję zęby 2 razy dziennie, stosuje płyny do płukania jamy ustnej. Czy to poprostu zalegające resztki jedzenia czy cos poważniejszego. Nie mam w tym momencie możliwośći pojść z tym do stomatologa gdyż przebywam za granicą.
    Z góry dziękuje za pomoc

  • #2
    Gromadzące się resztki jedzenia ulegają rozpadowi, przy którym wydziela się nieprzyjemny zapach. Należy zlikwidować przyczynę zbierania się jedzenia w przestrzeni międzyzębowej - tzn. ewentualne nawisy wypełnień, ubytki itp. Pomocne będzie tu RTG.

    Komentarz


    • #3
      Polecamy wykonać RTG, a także zapraszamy do udania się na wizytę w naszej Klinice Stomatologicznej Dental Design w Pruszkowie. Sprawimy, że przyczyna brzydkiego zapachu zostanie usunięta, a także wykonamy kompleksowe badania na życzenie.

      Komentarz


      • #4
        re

        Polecam zmianę pasty - to naprawdę nie jest problem wymagający zabiegu. Możecie mieć wrażenie, że kiepski zapach wydobywa się stamtąd, a chodzi po prostu o skorzystanie z odpowiedniej pasty do zębów, tyle!

        Komentarz

        Pracuję...
        X