Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

oderwane dziaslo u dziecka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • oderwane dziaslo u dziecka

    Witam

    Mam pytanie. Mój synek mial wypadek w szkole. Upadl na twarz i naruszyla mu sie jedynka. Bylo duzo krwi. To wciaz mleczak i stomatolog uspokojala nas ,ze nie ma powodów o obaw. Mój maly ma 5 i pól roku. Myslalam,ze zabek wkoncu wypadnie, ale minal juz miesiac,a on wciaz tam jest.Tylko rusza sie bardzo. Niepokoi mnie,ze nad tym zabkiem brakuje kawalka dziasla. Prawdopodobnie oderwal sie przy uderzeniu.Szyjka jest odslanieta. Czy dziaslo odrosnie? Martwie sie,jak bedzie gdy zaczna mu wychodzic stale jedynki, czy to odsloniete dziaslo nie sprawi,ze beda slabsze. Jestem wkurzona na te baby z przedszkola.
    Szukalam w 'madrych' ksiazkach. wszedzie pisza,ze w przypadku uszkodzenia mechanicznego dziasla odrastaja, jak naskórek. To by mnie uspokoilo,ale nie jestem przekonana.

  • #2
    Witamy,
    Tak, istnieje spora szansa na to, że dziąsło odrośnie samoistnie, jednak ze względów profilaktycznych proszę zabrać synka do naszej Kliniki Dental Design i umówić go na wizytę do naszej dentystki, która specjalizuje się w leczeniu małych pacjentów.

    Komentarz

    Pracuję...
    X