Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Choroba odogniskowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Choroba odogniskowa

    Witam,

    Chciałbym spytać, czy jako że nie usunąłem jednej poziomo rosnącej ósemki (jedną usunąłem) aż do chwili obecnej, mam 24 lata i nie wiem kiedy ósemki zaczynają rosnąć więc nie wiem ile czasu mam już tą ósemkę, ale czy taka ósemka może powodować chorobę odogniskową?

    Od kilku lat próbuję się wyleczyć z czegoś, nie wiem nawet z czego, mam masę objawów - m. in. wiecznie chore zatoki, stany zapalne w gardle, afty, stale powiększoną wątrobę, ropny nalot na języku, stany zapalne genitaliów, częste bóle brzucha i wydaje mi się, że mam ropną flegmę odrywającą się przy kaszleniu. Z usunięciem zęba zwlekałem tak długo, bo postanowiłem zająć się najpierw tamtymi objawami i nie przypuszczałem, że to właśnie ząb mógłby je powodować.

    Pragnę dodać, że bardzo dbam o higienę, również jamy ustnej, jednak na następnym zębie po tej ósemce zrobiła mi się czarna, malutka kropka (zapewne dziurka).

    Chciałbym prosić o informacje na temat jak się pozbyć tych bakterii jeśli to rzeczywiście jest ta choroba odogniskowa. Albo jak przekonać lekarza rodzinnego o niej, bo on zarzuca mi, że jestem hipochondrykiem a słyszałem, że te bakterie same sobie nie pójdą.
Pracuję...
X