Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

leczenie kanałowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • leczenie kanałowe

    Witam,mam pytanie wczoraj miałam czyszczone kanały górnej szóstki w pewnym momencie kiedy dentystka cos robiła mi przy zebie poczułam jakby fragment zeba poruszał się w dziąśle jakby fragment sie odłamał.dentystka nic nie powiedziała załozyła opatrunek i za trzy tygodnie ide na wypełnienie kanałów .Czy jak faktycznie jest ząb ułamany to powinnam isc na wypełnienie czy to mi nie zaszkodzi?czy na zdjęciu rendgenowskim takie pekniecie bedzie widooczne?

  • #2
    mało prawdopodobne, że faktycznie coś pękło
    ale zrób zdjęcie RTG, będzie widać na takim zdjęciu.

    Komentarz


    • #3
      Gdyby pęknięcie rzeczywiście nastąpiło, odczuwałaby Pani ogromny ból nie tylko w trakcie zabiegu, ale i tuż po nim. W celu szczegółów zapraszamy do skorzystania z naszych nowoczesnych metod leczenia w Klinice Dental Design.

      Komentarz


      • #4
        Ja również uważam, że mało prawdopodobne, że coś pękło - moim zdaniem nie ma po co panikować.
        __________________
        - tanio

        Komentarz


        • #5
          Leczenie kanałowe nie boli - bardziej na przyszłość radzę zadbać o to, co robić, aby do leczenia kanalowego nie doprowadzić. Już ci mówię - myj systematycznie zęby, dbaj o dietę i co pół roku pojawiaj się u dentysty. Wtedy ryzyko leczenia kanałowego jest naprawdę niewielkie.

          Komentarz


          • #6
            Kanałowe rzeczywiście nie boli, ale za to ile strachu jak się idzie pierwszy raz , ale lepiej robić wszytko żeby do kanałowego nie doszło bo koszty są niemałe.

            Komentarz


            • #7
              Dokładnie - u mnie mycie ajoną + wizyta co pół roku u dentysty + zdjęcie co rok i jest ok. To naprawdę tania profilaktyka - leczenie zęba przy trzech kanałach 4 lata temu kosztowało mnie 600 złotych. Od tamtej pory inaczej do tego podchodzę.

              Komentarz


              • #8
                A ja polecam klinikę Dormed. Mają świetny nowoczesny sprzęt, dzięki czemu leczenie może byc jeszcze dokładniejsze, co jest niezwykle ważne w leczeniu kanałowym. Chodzę tam już kilka lat i ręczę, że wszystkie zbiegi są wykonywane na nalezytym poziomie.

                Komentarz


                • #9
                  to prawda, stomatologia jest strasznie droga w dzisiejszych czasach, znaleźć dzisiaj taniego dentystę graniczy z cudem

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X