Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zółte zęby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zółte zęby

    Witam
    Mam problem z zębami.
    Gdy byłem młodszy to za bardzo o nie nie dbałem czego załuję teraz jak cholera...
    Otóż mam parę pytań.
    Staram się te zęby jakoś wybielić.
    I mam pytanie czy te metoda coś pomoże i czy nie zaszkodzi ?
    Nakładam na zęby dużą ilość pasty zamykam buzię i tak trzymam przez pewnien czas.
    Potem je szczotkuję.
    Oraz dużo razy dziennie myję zęby.
    CZy to może mi zaszkodzić ?
    nie znisczę szkliwa?

  • #2
    No otóż na pewno niszczysz szkliwo mój drogi. Jednym z sposobów np są pasty wybielające albo specjalne wybielające np dla palaczy do kupienia w aptece albo najzwyczajniej w świecie można udać sie do dentysty na wybielanie i już ; ) jeśli nie masz w planach palić papierosów i pić 5 kaw dziennie to warto ; )

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Landoza Zobacz posta
      No otóż na pewno niszczysz szkliwo mój drogi. Jednym z sposobów np są pasty wybielające albo specjalne wybielające np dla palaczy do kupienia w aptece albo najzwyczajniej w świecie można udać sie do dentysty na wybielanie i już ; ) jeśli nie masz w planach palić papierosów i pić 5 kaw dziennie to warto ; )
      Dokładnie, nie niszcz sobie niepotrzebnie szkliwa, bo później mycie zębów będzie sprawiało Ci ból

      Komentarz


      • #4
        pasty wybielające są nic nie warte!
        jeśli wybielanie, to tylko w gabinecie dentystycznym.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez sharkie Zobacz posta
          pasty wybielające są nic nie warte!
          jeśli wybielanie, to tylko w gabinecie dentystycznym.
          Nie zgodzę się z tym. Regularne stosowanie past wybielających również daje dobre efekty.

          Komentarz


          • #6
            A jakie pasty wybielające polecacie??
            Ostatnio edytowany przez migotka; 21.06.2013, 11:11.

            Komentarz


            • #7
              ja również polecam wybielanie u stomatologa, sama korzystam z tych zabiegów w klinice Dormed i jestem bardzo zadowolona, słyszałam, że pasty wybielające stosowane dłuższy czas potrafią bardzo zniszczyć szkliwo.

              Komentarz


              • #8
                ja często kupowałem pasty wybielające ale ich działanie było średnie. jedyne, które dobrze się sprawdzały to te z sekcji - są nieco droższe od zwykłych ale działają trochę lepiej.
                Ostatnio edytowany przez pawelp29; 01.07.2013, 11:49.

                Komentarz


                • #9
                  Ja też słyszałem, że pasty wybielające nie są zbyt skuteczne, a przy tym niszczą szkliwo. Najlepjej jest zwyczajnie udać się na w gabinecie stomatologicznym. Są różne metody: piaskowanie, specjalne lampy czy nakładki wybielające - a takim szorowaniem zbyt częstym, nawet zwykłą pastą niszczysz szkliwo.

                  Komentarz


                  • #10
                    Co jaki czas stosujecie zabieg wybielający w gabinecie stomatologicznym? Na czym to polega ?

                    Komentarz


                    • #11
                      Pasty wybielające przyczyniają się do niszczenia szkliwa, dlatego nie są rekomendowane i nie cieszą się pozytywnymi opiniami. Jednym najskuteczniejszym sposobem jest zdecydowanie się na zabieg wybielania zębów w naszej Klinice Stomatologicznej Dental Design w Pruszkowie. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z otrzymanych efektów i zapraszamy.

                      Komentarz


                      • #12
                        Wszyscy narzekają na żółte zęby, jedna niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że żółty to naturalny kolor ludzkich zębów. Dokładnie jeden z możliwych naturalnie występujących kolorów ponieważ te wahają się od białego (w niektórych warunkach z niebieskimi odcieniami) do właśnie ciemno żółtego koloru. Dodatkowo zupełnie normalne i stosunkowo często występujące są różnice odcieni koloru pojedynczych grup zębów u tej samej osoby. Zazwyczaj kły są ciemniejsze (w tym wypadku bardziej żółte) od reszty zębów. Teoretycznie najjaśniejsze (czyli najmniej żółte) są zęby przednie czyli siekacze. Co więcej z punktu naturalnie bardziej ciemny kolor zęba świadczyć może o lepszym zmineralizowaniu szkliwa – ma wtedy ono inna przezierność dla światła. Niemniej jednak należy pamiętać, że część ciemniej zabarwionych zębów może być taka na skutek jakiś procesów patologicznych.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja wybrałam się ostatnio do dentysty na profesjonalne wybielanie i faktycznie pomogło
                          Ale również słyszałam, że żółte zęby to te najzdrowsze
                          ______________________
                          w Warszawie

                          Komentarz


                          • #14
                            U mnie problem udało się rozwiązać wyłącznie za pomocą pasty - systematyczne mycie ajoną + dobra szczoteczka. Wiadomo, że przy takim wybielaniu efekt nie pojawia się szybko, ale w końcu jest. Teraz tak naprawdę nie mogę mieć żadnych uwag do wyglądu moich zębów ;-0

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja stosowałam białą perłę i dawała bardzo dobre rezultaty, ale trzeba ciągle powtarzać wybielanie bo tak rezultaty szybko znikają.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X