Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ogromny ból zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ogromny ból zębów

    Ponad rok temu z jednego zęba wypadła mi plomba. Udałam się więc do stomatologa, niestety okazało się, że ząb musi być leczony kanałowo. Jednocześnie Pani doktor stwierdziła, że konieczne bedzie leczenie 6 innych zębów. Przyznam szczerze, ze byłam ogromnie zaskoczona ponieważ 4 miesiące wcześniej byłam u innego stomatologa, który wyleczył jedną małą dziurkę i stwierdził, że pozostałe zęby są zdrowe. No ale trudno, przyjęłam do wiadomości, że czeka mnie długie leczenie zębów u nowej Pani doktor. I tutaj zaczęły się problemy, ponieważ każdy leczony ząb po jakimś czasie bolał. Zmieniłam więc stomatologa, i ten poprawił leczenie po poprzednim. Jednakże zęby znów bolały. Odesłano mnie więc do kolejnego stomatologa,najlepszego w mieście. I teraz pojawił się problem, gdyż znów po leczeniu bolą mnie zęby. Na zdjęciach rtg nic złego nie widać, obecny stomatolog nie chce narażać mnie na leczenie kanałowe. A ja odczuwam przeogromny ból. Zęby reagują na ciepłe/zimne/kwaśne oraz bolą samoistnie. Proszę powiedzcie o co chodzi. Boję sie, że w końcu wszystkie te zęby będą musiały być przeleczone kanałowo. Naprawdę bardzo dbałam o zęby, nigdy nie miałam z nimi problemów. Czy możliwe jest, że stomatolog do którego chodziłam kilka lat bagatelizował sprawę i dlatego az tak dużo zębów musiałam leczyć? czy możliwe, że jednak drugi stomatolog leczył zdrowe zęby?? Nie chce mi się wierzyć, ze w ciągu pól roku 6 zębów zepsuło się. Dlaczego po każdym leczeniu odczuwam ból zębów? Bardzo proszę o rady i jakieś sugestie.

  • #2
    Witamy,
    Uważamy, że pierwszy stomatolog mógł zbagatelizować sprawę. Skoro nigdy nie miałaś problemów z zębami i nigdy Cię nie bolały i były zdrowe, to widzę powodu, dla którego nagle trzeba leczyć aż 6 zębów. Jednak zachęcamy na analizę stomatologiczną i wykonanie pantomogramu w naszej Klinice Dental Design.

    Komentarz


    • #3
      Rada - na przyszłość systematyczne mycie zębów + częste kontrole u dentysty. Gdybyś pojawiał się co pół roku u specjalisty, robił co jakiś czas zdjęcie, to na pewno nie musiałbyś zęba leczyć kanałowo, a tym samym nie musiałbyś ponosić dosyć wysokich kosztów.

      Komentarz


      • #4
        Widać poprzednio ktoś się nie postarał, idź do innego dentysty

        Komentarz

        Pracuję...
        X