Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

6 do chirurgicznego rwania - torbiel?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 6 do chirurgicznego rwania - torbiel?

    Proszę o poradę. Mam problem z górną prawą szóstką. Zebrała się tam ropa, ząb był leczony kanałowo, podano antybiotyk. Obrzęk zmniejszył się, ból minął jednak obrzęk nie zniknął całkowicie. Dentysta stwierdził, że to może torbiel i ząb do wyrwania, ale u chirurga. Dostałam drugi antybioty po czasie, duomox 5 dni co 12h i w środę do chirurga na wyrwanie. Obrzęk nadal jest, co ciekawe nie na dziąsle przy zębie tylko na podniebieniu, jest też zupełnie niebolesny nawet przy przyciśnięciu, zaznacze, że ząb cały czas jest otwarty. Czy to możliwe, że jest tam nadal ropa mimo antybiotyku? Słyszałam, że wtedy znieczulenie nie działa. Czy ten obrzęk niebolesny to torbiel? Bardzo się boje wyrywania "na żywca"..

  • #2
    bardzo proszę o poradę... zdjecie bede miala robione na miejscu, wiec wiecej nie moge powiedziec. ale czy jak pokaze rope to tez beda rwac czy dadza inny antybiotyk i przesuna wizyte?

    Komentarz


    • #3
      twoje pytanie

      Witam

      zadaj proszę to pytanie na nowym forum - forumekspert.pl, gdzie bezpłatnie odpowiadają lekarze specjaliści z imienia i nazwiska
      na naszym forum w dziedzinie stomatologia wypowiadają się:
      - lekarz stomatolog
      - chirurg
      - specjalizant chirurgii szczękowo-twarzowej




      tam na pewno lekarz odpowie na Twoje pytanie, wejdź i zobacz na ile pytań odpowiedzieli
      lekarze.


      Aby zadać pytanie, należy się zarejestrować - w prawym górnym rogu Rejestracja.

      polecam

      piotr

      Komentarz

      Pracuję...
      X