Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nowe sposoby wybielania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nowe sposoby wybielania

    chciałabym wybielić zęby - jest to jakaś genetyczne zmiana zabarwienia bo wszyscy w rodzinie od strony mamy mają takie zęby - zęby wybiórczo są biało żółte - np biały w zółte paski, zółte plamy, całe białe i całe zółte, jednym słowem mozaika - w gimnazjum rodzice zabrali mnie i moją siostre do punktu wybielania lampami - Pani obsługująca sprzęt nie podjeła się wybielania ponieważ stwierdziła że nie da to zadnego efektu, a wręcz przeciwnie może być wręcz gorzej...

    ostatnio w "kawie czy herbacie" pokazany był innowacyjny sposób wybielania - wyglądało to jak by Pani pędzelkiem nakładała "korektor" na zęby pacjęta - ponadto ten "korektor" był wstanie wyrónywać nierówną płytkę oraz odpryski na zebach - niestety nic o Tym nie wiem bo jest to relacja opowiadana - osobiście tego nie widziałam i nie wiem z czym mamy tu doczynienia -
    w każdym bądź razie nie musiałabym zakładać licówek i psuć moich jeszcze dobrych zębów przez spiłowywanie - ale nie wiem co to był za zabieg i gdzie można go odbyć?? proszę o pomoc

    chętnie rozpatrzę też inne propozycje
Pracuję...
X