Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okropny ból po wizycie u stomatologa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kazio
    odpowiedział(a)
    Ja miałem parę lat temu robione plombę. A teraz podczas wizyty u ortodonty chyba nabawiłem się nowego problemu. Chciałem wyprostować swoje zęby. A mój zauważył, że wszystkie czarne plomby. Wypadałoby chyba je wymienić na te nowsze.

    Zostaw komentarz:


  • jakubek
    odpowiedział(a)
    Ja spotkałem się z podobnym problemem. Byłem z wizytą u dentysty. Robioną miałem plombę. Wszystko poszło ok. Gdy byłem w połowie drogi do domu, nagle ząb zaczął mnie boleć. Miała to być wina całego plombowania. Wizytę miałem w małym mieście. Nie wiem co to jest za ma lepszych dentystów. Nie zdarzyło mi się by po wyjściu od dentysty w Łodzi bolał mnie ząb. Coś źle musiał zrobić ten prowincjonalny stomatolog.

    Zostaw komentarz:


  • cinek767
    odpowiedział(a)
    powiem ci ze mialem ten sam problem tylko ze pomba mi wypadla;] jakies tydzien temu,zab mnie boli zawsze tylko w nocy praktycznie i jedyna metoda na to jest np niejedzenie nic slodkiego na tej stronie ani przezuwanie niczego itd.Moja motedoa na bol jest poprostu mycie tej obolalej strony pasta do zebow i jej nieplukanie;] bedziesz czul smak mocnej miety ale bol ustapi.A druga metoda to jest nurofer oltra forte w kapsulkach;] bol mija po gora 10 min.Lub czasami poporstu przelukanie tej strony woda gazowana kilka razy ,a i jeszcze np pocwiczenie sobie np porobienie popmek lub czegos ;]

    Zostaw komentarz:


  • Asiek1206
    rozpoczął temat Okropny ból po wizycie u stomatologa

    Okropny ból po wizycie u stomatologa

    Witam! Mam bardzo bolesny problem.
    Ząb był zaplombowany od jakiś 2 lat, kilka dni temu zrobił się bardzo czuł na zimno i bolał, dziś poszłam do dentysty. Pani stomatolog, usunęła starą plombę, wyborowała (strasznie, przeokropnie bolało ) po czym nałożyła na zęba białą papkę, która zaschnęła. Po około godzinie od wizyty ząb bardzo mnie boli, dodam, iż pani stomatolog uprzedziła, iż ząb może boleć i kazała zgłosić się za 10 dni. Co robić skoro ząb straszliwie boli ?
Pracuję...
X