Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gulka na dziąśle po zaklejeniu kanałów gutaperką

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • gulka na dziąśle po zaklejeniu kanałów gutaperką

    Chciałabym się dowiedzieć czy to normalne, ze po leczeniu zgorzeli pojawia się gulka przy szczelnym zamknięciu zęba. Mój problem polega na tym, iż z powodu źle wyleczonego zęba kanałowe zrobiła się zgorzel. Wcześniejsze wypełnienie nie było szczelne a ponadto nad zębem zrobiła się gulka. Po jej naciśnięciu uwalniał się dość nieprzyjemny zapach ale gulka znikała na jakiś czas. Po wizycie u dentysty dwa razy miałam zakładane lekarstwo (każde po tydzień) i zaklejane fleczerem (raz szczelnie) i pojawiła się znowu ta gulka za drugim razem nie było to szczelne, ale czułam że po nacisku gulki pojawiał się w buzi wyraźny smak leku. na trzeciej wizycie założono mi gutaperkę do kanału. Niestety znowu pojawia się gulka. Ponieważ ząb jest szczelnie zaklejony gulka się nie zmniejsza a wręcz przeciwnie i w nocy czuje wyraźny ucisk. po wizycie u dentystki stwierdziła żeby się nie przejmować i przyjść jak całkiem gulka zejdzie na odbudowę. Czy to na pewno dobry pomysł aby czekać. Zgorzel miałam bardzo długo i może jest to źle leczone. Boję się aby nie było gorzej.
Pracuję...
X