Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

złamany ząb po leczeniu kanałowym

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • złamany ząb po leczeniu kanałowym




    Witam mam problem. Złamał mi się ząb po leczeniu kanałowym po okołu 3 miesiącach ( górna prawa 6 ). Ząb boli co jakiś czas kilka razy dziennie ale odpuszcza bez NLPZ. Wygląda to tak, że pół korony od strony podniebienia odłamało się ale nie chcę wyjść . Dentysta nie chce się podjąć zrobienia tego zęba a ja nie chce jego wyrywać, w końcu wydałem dość sporą ilość pieniędzy na leczenie kanałowe tego zęba. Posiadam zdjęcie RTG Moim zdaniem na tym zdjęciu widać jakby jeden kanał zęba nie jest doleczony co teraz z tym zębem? czy jest jakaś szansa na uratowanie? czy mogę wnosić w przenośni '' gwarancje''? . W linku przesyłam zdjęcie RTG ,Proszę o szybką pomoc.



    Pozdrawiam

  • #2
    Z mojej perspektywy raczej niczego tutaj nie uratujesz. Trzeba to usunąć i wstawić koronkę.




    ____________________________

    Komentarz


    • #3
      Ops kiedy mojemu tacie złamał się w podobny sposób ząb z Wejherowa powiedziała, że już nie ma szans na jego uratowanie i lepiej wyrwać zanim zacznie boleć...

      Komentarz


      • #4
        Da sie uratować. Mi pękł ząb po kanałowym pionowo, poł korzenia trzeba było usunąć i na ćwieku mam odbudowanego.

        Komentarz

        Pracuję...
        X