Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Infekcja Ropna ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Infekcja Ropna ?

    Witam , opisie mój przypadek moja górna lewa jedynka miała styczność z czymś twardym , po tej sytuacji ząb sie lekko poluzował , później strasznie bolał , poszedłem do dentysty zrobił zdjęcie okazało sie że jest stan zapalny , lekarz wywiercił mi dziurke w jedynce żeby to wszystko wyleciało , było okej , do czasu kiedy zauważyłem że porobiły mi sie ropnie małe nie bolały mnie jeden na dole z prawej strony nad trójką pozniej po lewej stronie na górze , przechodziły po dwóch dniach zostały tylko ślady płukałem szałwią cały czas , ale nad tą jedynką znowu coś zaczeło sie robić chyba ropien raz jakoś wyleciało mi to wszystko przez tą dziurke którą mi wywiercił lekarz był spokój na jakies dwa tygodnie i teraz znowu nad jedynką pokazał sie ropień tym razem już większy... Mam już dosyć i strasznie sie martwię. Jestem umówiony do dentysty ale jeszcze musze poczekać .

  • #2
    Być może masz uszkodzony korzeń i będzie potrzebna kanałówka. Nie dostałeś żadnego antybiotyku na to? Płukanie szałwią przy stanie zapalnym to trochę za mało z tego co wiem...

    Komentarz

    Pracuję...
    X