Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

podchloryn sodu w zatoce szczękowej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • podchloryn sodu w zatoce szczękowej

    Jestem w trakcie leczenia kanałowego górnej siódemki.
    Ząb zatruty tuż przed wigilią, tydzień temu było jedno czyszczenie kanałów (dwóch).
    Niestety ząb po czyszczeniu pobolewał więc dentystka dzisiaj zdecydowała się na kolejne czyszczenie. Niestety ząb zaczął krwawić z jednego, było strasznie dużo płukania podchlorynem i solą fizjologiczną. Zaraz po wyjściu od dentysty z nosa poleciała mi brunatna wydzielina, ale że trochę tej krwi było i trochę do gardła płynów poszło i że w pozycji leżącej to sobie wytłumaczyłam że pewnie coś się tam nazbierało. Nieważne.

    Niestety do tej pory cały czas z nosa i po gardle spływa mi brunatno żółta wydzielina o smaku wody z basenu ząb jest tkliwy, ale nie jakoś bardziej niż tydzień temu. Na razie nie odczuwam żadnych innych dolegliwości. Tzn na początku strasznie piekło mnie gardło teraz po wypiciu prawie 2 litrów wody jest dobrze. Ale nie wiem czego sie spodziewać na co reagować ? lecieć jutro z powrotem do dentysty czy od razu do laryngologa ? Czy może mogę poczekac do wizyty za tydzień ?

    Nie ukrywam że to nie pierwszy ząb leczony kanałowo ... ale pierwszy raz mam takie cyrki
Pracuję...
X