Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przejrzyste zęby, duże ubytki po czyszczeniu...:((

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przejrzyste zęby, duże ubytki po czyszczeniu...:((

    Witam serdecznie. Mam kilka pytań.
    1. Co jest nie tak z moimi zębami, ponieważ są u dołu przejrzyste, i jakby schodziło szkliwo..
    Moja dentystka powiedziała, że z wiekiem zjada się zęby i tak się dzieje ( ja mam 29 lat w tym roku), ale ja nie wiem czy to nie erozja. Używam pasty Elmex na erozję. Pytałam moją dentystkę, czy podkleiłaby mi od spodu zęba w to przejrzyste miejsce trochę plomby. Powiedziała, że jeszcze tego nie robiła,i że może mi to odpaść. Boję się, że to pójdzie dalej i wyżej zęba..., na innych tez to mam, ale trochę. JAKI JEST TEGO POWÓD I JAK SIĘ TEGO POZBYĆ? CO ROBIĆ?
    2. Założyłam sobie niestety kilka plomb czarnych, tych darmowych, i teraz je wymieniam na białe, bo te czarne są gorsze, gorzej trzymająi nie widać czy ząb się psuje.
    No i po wymianie czaarnej na białą, boli mnie za każdym razem ząb przez ok 2 tyg, i dłużej, jest wrażliwy na zimno, ciepło, słodkie, kwaśne.
    Co w takiej sytuacji? Czy dentystka mogła mi uszkodzić za dużo ZĘba? Za dużo wyczyścić, i są duże ubytki?
    3. Ostatnio wymieniałam właśnie tączarną plombe na biała i dentystka musiała mi odbudowac ząb, bo dużo go poszło.... czy to jej wina? czy tej plomby czarnej, której było się ciężko pozbyć? czy są większe ubytki zęba i czy trzeba więcej wyczyścić po likwidowaniu tych czarnych, czy same wylecą podczas próby wyciągania takim śrubokrętem dentystycznym?


    JESTEM ZAŁAMANA ((((((((((((((((((((((((((((((
    PROSZĘ OPOMOC ((((((((((((((((((((((((((((((
    Ostatnio edytowany przez asialam; 09.01.2013, 19:52. Powód: .
Pracuję...
X