Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zniszczone zęby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zniszczone zęby

    Witam mam takie pytanie, mam bardzo zniszczone zęby w wieku 22 lat, nie są żółte ale w wielu mam leczenie kanałowe i próchnice, nie to jest najgorsze a to, że mam wypełnienia w górnych obu jedynkach i obu dwójkach tak, że widać wypełnienia również od strony jak się uśmiecham z czego w prawej dwójce miałam leczenie kanałowe czy jest może coś w stylu jakiejś nakładki ochronnej na zęby? czegoś co mogłabym nosić na co dzień, żeby tych zębów tak nie zużywać? dodam, że musiałabym za jakieś pół roku wymienić wszystkie te wypełnienia na nowe bo zaczynają już się robić na stykach z zębami czarne i naprawdę nie ładnie to wygląda, mam je wszystkie robione metodą światło utwardzalną a niestety wymiana 5 wypełnień - dwójka z prawej, jedynka z lewej i prawej, jedynka z lewej, dwójka z lewej nie jest tania.

  • #2
    Również mam ten sam problem, ciągle odkrywam nowe ubytki lub dowiaduje się o zgorzelach...mimo, że od zawsze dbam o higienę jamy ustnej i dietę (zgodną z poradami dentysty) oraz regularnie chodzę na wizyty i leczę ząbki...Jak powstrzymać ten proces? Chciałabym znowu się uśmiechać....

    Komentarz

    Pracuję...
    X