Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Niewiadomy bol zebow blaagam o pomoc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Niewiadomy bol zebow blaagam o pomoc

    Witam wszystkich na forum jestem pawel lat 26
    zaczne od opisania mojego problemu i bede wdzieczny za jakąkolwiek odpowiedz i z gory przepraszam za bledy ale bol rozklada mnie na lopatki okej wiec do sedna

    bardzo zaniedbalem zeby i karą jest slusznie ze boli ale w koncu wzielem.sie za nie
    aktualnie nie mam jednej jedynki zas prawa jest ulamana potem mialem usuwana chirurgicznie kosc z nad zeba 5 bo mialem mocnw bole niestety po usunieciu kosci nadal bole byly dentysta stwierdzil ze to normalne ale.nadal.trwa

    bol obejmuje kilka zebow na zmiane boli ulamana jedynka prawa 5 lub lewa 5 albo bola jednoczesnie wszystkie jak cos to.szczeka gorna
    bol promieniuje jest tępy , dentysta nie wie co mi jest obstawia zatoki, rtg zebow nic nie pokazalo
    kaze wykonanie tomografi komputerowej ale to jak.lekarz.rodzinny mowil ostatecznosc.i.trzeba szukac tanszych opcji

    tabletki to.juz konskie dawki z racji ze mieszkam.w niemczech biore tutaj ibuplofan 800mg plus jakies z aspiryna

    chodz czasami nie oplaca mi.sie brac lekow bo bol jest czasami krotkotrwaly mocnoo po boli i znacznie spadnie ale to.zacznie bolec druga strona

    zycie kompletnie mam rozbite przez to.stalem.sie.rozdrazniony pod czas bolu unikam kontaktu z ludzmi ehhh


    pozdrawiam

  • #2
    A kiedy najczęściej Cie boli? być może to nadwrażliwość. Kości nad zębami są puste i np podczas kontaktu z wiatrem, mrozem u osób nadwrażliwych występuje ból tak mi wytłumaczyła laryngolog ponieważ też miałam podobne dziwne bóle Spróbuj pasty do zębów Sensodyne przynosi ulgę jeśli chodzi o nadrważliwość szkliwa zębowego odbudowuje ubytki i zapobiega powstawaniu nowych, przy kiepskim stanie zębów (tak jak to jest u mnie ) daje świetne efekty

    Komentarz

    Pracuję...
    X