Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybielanie zebów - Soda oczyszczona.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wybielanie zebów - Soda oczyszczona.

    Siemka słyszałem, że można wybielić sobie zęby sodą oczyszczoną. (Oczywiście wiadomo, że nie będzie jak snieg ) Tylko najlepiej raz na 2 tygodnie. Tylko nie wiem jak mam nałożyć tą sodę. Mam ją w proszku, i co teraz? Posypać na zwilżoną szczoteczkę?

  • #2
    Ja myję zęby sodą już 3 miesiące i nie widzę by były bielsze. Sczoteczkę wkładam do woreczka z sodą, ona się sama przykleja

    ________________
    sprawdź ofertę

    Komentarz


    • #3
      Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o takiej możliwości... A nie uszkadza to szkliwa? Zęby nie bolą? Jeśli chodzi o wybielanie to kiedyś używałam jakiegoś żelu do domowego wybielania, ale zęby mnie od niego bolały. Teraz regularnie chodzę na wybielanie do dentysty i ten sposób najbardziej polecam!

      Komentarz


      • #4
        pocieranie zębów sodą jest niebezpieczne dla śluzówki, może ją bardzo uszkadzać. dentyści to kategorycznie odradzają! jeśli już lepiej sobie kupić dobrą pastę wybielającą, albo zrobić sobie porządne piaskowanie i zdjęcie kamienia w dobrym gabinecie dentystycznym, nie mówiąc już o samym zabiegu wybielającym u dentysty. ja sam wybielanie dentystyczne polecam, zaskakujące efekty i wszystko fachowo

        Komentarz


        • #5
          Wybielanie zębów

          Pytanie zadane bardzo dawno, jednak praktyka wybielania zębów sodą jest nadal aktualna. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak chwilowe wybielenie tą metodą, może uszkodzić nasze zęby w dłuższej perspektywie. O odpowiedniej profilaktyce jak i polecanych metodach wybielania można przeczytać na stronie
          Ostatnio edytowany przez Galeria-Uśmiechu; 25.07.2018, 11:32.

          Komentarz


          • #6
            wybielanie

            Ja sobie kiedyś wybielałam paskami i zadziałało a paski kupiłam w drogerii. Przez tydzień po kilka minut się je trzymało na zębach.

            ________________________

            Komentarz


            • #7
              Lepiej nie wybielać zębów na własną rękę - można sobie zniszczyć szkliwo. Lepsze zęby bardziej żółte, a zdrowe.

              Komentarz


              • #8
                A co myślicie o wybielaniu zebów plastami wybielającymi? Przynosi to jakieś efekty?

                Komentarz


                • #9
                  taka soda niezła oferta !

                  Komentarz


                  • #10
                    magda13 - efekty są, ale jeśli masz teraz jakiś ząb do leczenia, lub wrażliwe dziąsła/zęby to sobie daruj, bo zrobisz sobie krzywdę, używanie takich pasków warto skonsultować ze swoim stomatologiem

                    Komentarz


                    • #11
                      Wybielanie chyba nie jest czymś 'naturalnym' dla naszych zębów, więc trzeba ostrożnie. Ja wybrałabym się jednak w tym celu do stomatologa, żeby własną niewiedzą sobie nie zaszkodzić...

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja bym sodą nie radziła, ona uszkadza szkliwo, to nie jest zdrowe

                        Komentarz


                        • #13
                          Witaj, ma wiele fajnych właściwości: ale nie stosowała bym jej przez zbyt długi czas! Może ona pomóc w przypadku przykrego zapachu z ust, czy zapalenia gardła, jednak w przypadku krótkoterminowych kuracji. Jest ona w stanie wyczyścić np. przypalony garnek więc wyobraź sobie jak jest mocna Jeśli masz uszkodzone szkliwo, bądź wrażliwe zęby i dziąsła to możesz narobić sobie problemów z tego tytułu. Nie polecam.

                          Komentarz


                          • #14
                            Nei jestem pewna czy jest to dobre. Wiem,że domowymi sposobami można wybielić zeby ale te które sama bym polecała to:
                            skórka banana
                            czy cytryna
                            A na pewno nie soda oczyszczona, która w pewnym stopniu jest w stanie uszkodzić szkliwo tak jak tutaj wcześniej piszą.

                            Najskuteczniejsze jest wybielanie gabinetowe:


                            Sposób takiego wybielania powinien wybrać lekarz stomatolog

                            Komentarz


                            • #15
                              Soda oczyszczona w połączeniu z wodą utlenioną naturalnie wybiela zęby. Jest to znacznie lepsze niż niezdrowe zabiegi stomatologiczne. Ja stosuję ją na przemian z pastą ze sklepu indyjskiego. A co myślicie o tym ,może warto spróbować?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X