Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból zęba zaplombowanego po roku.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ból zęba zaplombowanego po roku.

    Witam,

    Niedawno zaczął mnie boleć ząb, zaplombowany już 2 raz. Zrobiłem go jakieś 2 lata temu po roku zaczął mnie boleć, poszedłem do dentysty. Wywalił starą plombę i dał nową, przez kilka dni lekko bolało, ale przestało. Po ok. roku (czyli teraz) znowu boli mnie ten ząb. Nie wiem co zrobić, nie che co roku powtórki z rozrywki. Co może być źle, mogą być jakieś roczne plomby, które po roku się zużywają i trzeba wymieniać?

  • #2
    boli ząb po zaplombowaniu

    Witaj,
    Mam to samo ;-(, trzy dni temu zaczęłam odczuwać ból w okolicy lewej dolnej 6, w której miałam pięknie wymienioną plombę z dwa, trzy lata temu. Dziś w jest trzeci dzień jak boli, ból się mocno nasilił (narazie łykam ibuprom), boli mnie pół szczęki i do tego jeszcze doszła opuchlizna :-(, samo chyba nie przejdzie? czy odwiedziłeś już dentystę? co zdiagnozował? proszę o odpowiedz.



    Zamieszczone przez bol_zeba Zobacz posta
    Witam,

    Niedawno zaczął mnie boleć ząb, zaplombowany już 2 raz. Zrobiłem go jakieś 2 lata temu po roku zaczął mnie boleć, poszedłem do dentysty. Wywalił starą plombę i dał nową, przez kilka dni lekko bolało, ale przestało. Po ok. roku (czyli teraz) znowu boli mnie ten ząb. Nie wiem co zrobić, nie che co roku powtórki z rozrywki. Co może być źle, mogą być jakieś roczne plomby, które po roku się zużywają i trzeba wymieniać?

    Komentarz


    • #3
      ashoess.com

      Komentarz

      Pracuję...
      X