Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból po wyrwaniu ósemki górnej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ból po wyrwaniu ósemki górnej

    Witam

    Moja Żona około 14 dni temu, była na wyrwaniu ósemki górnej. Przez cały ten czas od wyrwania odczuwa nie samowity ból, bierze proszki przeciw bólowe (w tym ketanol) ale to pomaga tylko na kilka godzin i ból z powrotem wraca i to tak silny że Żona aż płacze z bólu.
    Byliśmy już u 2 innych dentystów i powiedzieli, że nic się złego nie dzieję, zakładają lekarstwo i mówią by czekać aż ból przejdzie. Moje pytanie brzmi jak długo może to jeszcze boleć zaczynam się poważnie martwić bo choć od zabiegu minęły już 2 tygodnie ból nie ustępuję a nadal pozostaję tak samo silny.

    Z góry dziękuję za odpowiedź

    pozdrawiam

  • #2
    Opowiem na podstawie własnego doświadczenia, że to zależy od organizmu. Ostatnio wyrywałem górną 7-ke ( same ruiny ) i po wyrwaniu mało bolało. A mój kolega wyrywał 6 i też 2 tyg kwiczał z bólu.

    Komentarz


    • #3
      Być może Pana żona ma suchodół. Objawy tego to właśnie silny ból, nie pozwalający normalnie funkcjonować.
      Proszę pójść pilnie do stomatologa, powinien przez co najmniej 1 tydzień codziennie! zakładać opatrunki,żeby rana po wyrwaniu zęba się zasklepiła i wtedy ból ustąpi ( piszę to na własnym przykładzie, ból ten był nie do zniesienia, a spowodował go własnie suchodół, czyli brak tkanki,która zabliźnia ranę po wyrwaniu zęba) .

      Komentarz

      Pracuję...
      X