Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kanałowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kanałowe

    Witam otóż miałem robione trucie zęba-Bolało niesamowicie po dniu przestało.
    Po miesiącu czyli w tamten pon miałem mieć robienie leczenie kanałowe bodajże przy usuwaniu miazgi kanałowej, ząb zaczął mnie boleć (2 kanały i jeden duży coś tam pamiętam jak dentysta mówił że nie robił na takich wielkich kanałach jeszcze czy coś w tym stylu). Postanowił otruć go jeszcze raz więc coś tam robił z nim i zaś załatał czymś. Zapomniałem dodać że znieczulił, ukuł wiem 2 razy nie pamiętam dokładnie co robił. po 2 dniach zaczął Boleć(Środa dzień nauczyciela) myślałem że przestanie do czwartku. W czwartek jeszcze bardziej bolało, poszedłem po nie przespanej nocy do dentysty wywiercił dziurkę kazał płukać wodą utlenioną z wodą i smarować maścią TRASCODENT. Ząb bolał bardzo aż ojciec pojechał ze mną wywiercił coś tam wymienił zrobił dziurę kazał płukać i smarować a jak nie przestanie to brać antybiotyk DALACIN D brałem go od razu bo jak boli a bardzo to co mi tam dzisiaj czy jutro.. Dzisiaj jest Niedziela ząb nadal boli biorę antybiotyk, i tabletki przeciw bólowe, od boli i nie pomaga nic.
    Z stąd te pytanie czy zrobić rtg zęba i iść do tego samego dentysty lub innego..??
    Miał ktoś tak, lub wie co to może być..??

  • #2
    Zapomniałem dodać. Bolało mnie pół głowy w tym: ucho, wszystkie zęby po prawej, policzek od strony wewnętrznej, język był nagryziony przez noc tak i oczywiście usta szczypały i szczypią, do teraz jedynie co to język i policzki mnie przestały boleć, teraz boli mnie 6-7-8 której jeszcze nie mam, ucho i głowa.. Prawa siódemka dolna była i będzie robiona
    ~Przepraszam za dziwny Nick :X)

    Komentarz


    • #3
      No i co zrobiłeś dzisiaj . Mam nadzieję że skontaktowałeś się z dentystą. Chociaż z własnego doświadczenia wiem co to jest bół zęba, gdy dojdzie do zapalenia miazgi w zębie. Aż chce się tłuc głową o ścianę. Obyś tylko nie usuwał pochopnie zębów. Pozdrawiam

      Komentarz

      Pracuję...
      X