Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Proszę o pomoc oceny RTG panaromiczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Proszę o pomoc oceny RTG panaromiczne

    Bardzo proszę o ocenę zdjęcia RTG
    Miałam leczenie opatrunek siódemka górne zęby,kilka dni pózniej zaczęłam czuć się żle(bóle głowy,bóle w zgryzie,silne pulsujący ból).
    Ponowne poszłam do dentysta i lekarz skierował mnie na RTG pantomograficzne.
    Lekarz powiedział,ze od razu musi na leczenie kanałowy na siódemka górne zęby.Czy wszystko jest w porządku na zdjęcie RTG?Czy jest problem rtg panaromiczne?Własnie boję się na leczenie kanałowy
    Załączone pliki

  • #2
    Trudno ocenic zdjecie pantomograficzne w miejscu siodemek. Jeśli lekarz stwierdził że kanałowe jest konieczne to trzeba leczyć.

    Komentarz


    • #3
      Siema. Ja miałem leczone aż 5 zębów kanałowo i nie bolało mnie w ogóle. Grunt to trafić na dobrego dentyste. Pierwsza wizyta to zatrucie zęba ( po zatruciu może lekko boleć ) ale ostatnio leczyłem kanałowo i nie miałem zatruwanego zęba.

      Pozdro.

      Komentarz


      • #4
        Witam wam!
        Jutro idę na leczenie kanałowy i bardzo boję się na leczeniu i Nie lubie dentysty ale wytrzymam sie chodzic do dentysty
        Jak idę do dentysty i przed gabinet strach i silne bije serce :/
        Nawet będę płakac po leczeniu
        Jutro po leczeniu dowiem i bede napisz na forum
        Pozdro...
        Ostatnio edytowany przez Olenka2007; 12.12.2012, 19:46.

        Komentarz


        • #5
          Już jestem po leczeniu kanałowe.
          Dzis pierwsze wizyty u dentysty trochę bylam bolec i mialam mocno znieczulenie.Dentystka takim małym igiełkami i czyściła mi kanał.
          Tak była bardzo duża próchnica zęby
          Została zatrucie zęby i trochę ulgi boli.
          Jeszcze mam następny wizyty za tydzień jeszcze na leczenie kanałowy wrrrr
          Najbardziej jednak denerwuje mnie ten nieprzyjemny smak w ustach tej trutki. Można się go jakoś pozbyć?
          Jeszcze jeden mam zapytac,czy jest niebezpieczenie wierzchołki pod korzeni zęby szóstki dolne dla organizma człowieka ?

          Komentarz


          • #6
            Nie jestem dentysta ale chory ząb źle wpływa na organizm. Zapalenie opon mógzgowych etc ( tak wyczytałem ), ten niesmak sam minie ( on jest po sybstancji ktora odkazała kanały pewnie ).

            Głowa do góry bo to wcale już boleć nie bedzie

            Ja ostatnio bylem na rwaniu gornej 7-ki i mialem puls 121 Wiec to jest strach, ale te znieczuelnia maja cos w sobie ze sie czlowiek uspakaja, nic nie poczulem

            Komentarz


            • #7
              Wczoraj zaczęłam bolec żuchwy i spuchnię z powodu szóstki dolne zęby,a dzis zle czuję sie i mam gorączka i osłabienia.Tez boli dziąsła jakie jest malutki zółte plamy tez czuję przysmak kwasne.Mysle,ze jest ropa.

              Komentarz


              • #8
                To lepiej iść do dentysty puki objawy się zaczęły. Włoży do zęba jakieś lekarstwo lub zrobi ujście ropie i wszystko dojdzie do normy.

                Komentarz


                • #9
                  Czy mam isc na pogotowie stomatologiczne?
                  Ale jadę poza 30km miasta tutaj nie ma na wsi dentysty mieszkam na wsi.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja bym tak zrobił. Mam dentofobie ale przekonalem sie ze lepiej isc z mniejszym bolem do dentysty niz z bolem nie do wytrzymania. PROFILAKTYKA nie boli Przekonalem sie o tym gdy wyrywalem zab 7 gorny ktory nie bolal. Urchonilo mnie to od cierpienia

                    Komentarz


                    • #11
                      Ale mam na wizyty 18.12 dentysty i mogę czekac az 18.12.Wlasnie nie wiem co robic?Ale nie jest silne bóle zęby i tylko mi przeszkadza szeroki buzi i tak bóle żuchwy i policzka.Bóle także żuchwy i policzka.Nie jest duza plama zółte w dziąśle i tylko malutki plama zółte w dziaśle.
                      Czy da rady na leczenie kanałowy i nie chcę wyrywać ich zęby?

                      Komentarz


                      • #12
                        Do 18 niedaleko. Po prostu na spuchneity policzek rob zimne oklady i bedzie dobrze, jakas tabletka przeciwbolowa, brak gwaltownych ruchow itp Nie jestem lekarzem tylko pocieszycielem zębowym bo sam mam problemy :]

                        Komentarz


                        • #13
                          Własnie niedaleko do 18.12.Tak okłady zimne i brałam przeciwbólowe dwa razy.Wiem,ze nie jestes lekarza bo chcę wiedziec tego.Tak samo mnie mam problem.

                          Komentarz


                          • #14
                            będzie dobrze, ja idę w poniedziałek i już w sumie się nawet nie boję :-) A też mnie kurka pobolewa.

                            Komentarz


                            • #15
                              Hej! DEXTER90
                              Dzis byłam u wizyty dentysty i okazła ze mam powiekszone węzły chłonny,jeszcze jutro muszę isc na wizyty i musi otwarty zęby i zobaczy co w srodku.
                              Myslę ze mozliwe wyrywa ich zęby szóstki dolne

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X