Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aparat Damon.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Aparat Damon.

    Witam, mam na imie Sebastian, jestem tutaj nowym uzytkownikiem. Zalozylem konto, aby spytac sie cos co jest dla mnie bardzo wazne, aczkolwiek czy jest mozliwe zalozenie aparatu Damon w Polsce? Jezeli tak to gdzie konkretnie i czy naprawde ten aparat jest duzo lepszy od zwyklych stalych aparatow? Mam 20 lat i bardzo krzywe zeby, przez cale zycie wstydze sie usmiechac bo mi wstyd. Jestem teraz w Anglii, odkladam pieniazki na aparat na dolna i gorna szczeke i chcialbym sie jeszcze dowiedziec ile wynosi taki aparat na obie strony i co ile trzeba chodzic na wizyty do ortodonty i czy mozna zalozyc u polskiego ortodonty a potem chodzic na wizyty tutaj w uk? Ktora opcja byla by dla mnie lepsza/tansza/wygodniejsza? Bardzo zalezy mi na czasie, zeby jaknajszybciej sie wszystko wyprostowalo i zeby byla to profesjonalna robota. Czy ma ktos jakiekolwiek rady ktorymi chcialby sie ze mna podzielic? Jakies numery telefonow albo jakikolwiek inny kontakt do ortodontow ktorzy wykorzystuja te nowoczesne aparaty? Aha i jeszcze jedno pytanko, ile mniej wiecej trwala by taka procedura zalozenia tego aparatu? Wiadomo, zdjecia, wyrwanie jakiegos tam zeba itp... bede mial maximum miesiac urlopu. Wyrobie sie? Z gory dziekuje i pozdrawiam!

  • #2
    Aparat Damon to rodzaj aparatu samoligaturującego. Jesli chce Pan konkretnie aparat Damon to trzeba wejść na stronę polorto.pl i tam poszukać adresów ortodontów w swojej okolicy stosujących ten system. W naszej klinice stosujemy inne systemy niż Damon ale tez samoligaturujące. Wstępna wizyta wymaga pobrania wycisków w celu wykonania odlewów/modeli zębów oraz zdjęc rtg do pomiarów. Potem lekarz informuje co trzeba zrobić żeby móc założyć aparat. i na jednej wizycie moze założyć aparat na oba łuki. Oczywiście niezbedne jest wyleczenie/zaplombowanie wszystkich zębów które tego wymagają.

    Komentarz


    • #3
      Dziekuje za szybka odpowiedz, lecz jednak gdy wchodze w dzial Damon System to przy szukaniu najblizszego oddzialu gdy wpisuje kod pocztowy pokazuje ze nic nie znalazlo. Jestem z Nowego Sacza, i gdy zaznacze Krakow, gdzie bylbym w stanie dojechac to pisze ze takze nie moze znalezc nic... Pomocy! To naprawde dla mnie wazne, musze wiedziec ile mniej wiecej potrzebuje pieniedzy i jak daleko musialbym jezdzic na wizyty. Pozdrawiam!

      Komentarz


      • #4
        Przy systemie samoligaturjącym wizyta może być czasem nawet co 3 miesiące no ale to ortodonta decyduje.
        Zakopane - dr Dominik Piskorski
        Kraków

        Nowy Sącz

        Komentarz

        Pracuję...
        X