Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pomocy, powazny problem.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pomocy, powazny problem.

    Witam jestem nowy na forum, chcialem zasiegnac porady. Mam 26 lat wiec nie jestem malym dzieckiem ale jesli chodzi wizyty u stomatologa to jestem jak mala dzidzia.. otoz od paaaaru ladnych lat juz chyba z 6 mam problemy z dolnymi 6stkami, strasznie bola ogolnie byl oba otwierane i chyba usuwane nerwy o ile pamietam, jedna usunalem z pol roku temu ale po tym doswiadczeniu odechcialo mi sie usuwania drugiej, poltora godziny na krzesle i straszna meczarnia, w kazdym razie ta druga jest gorsza, bo jest calkowicie otwarda a ze srodka, z 3 lata temu bylem z nia u dentysty bo mnie bolalo pare razy w roku tak z tydzien i ciagle na ketonalach, poszedlem dentystka mi go otworzyla i wlozyla trutke, kazala przyjsc po tygodniu na wyjecie trutki i wyrwanie zeba, noi nie poszedlem... trutka sama wypadla bodajze, ale od tego czasu w srodku zeba wyroslo dziaslo, jest ono raz mniejsze, mniej widoczne raz wieksze w kazdym razie bardzo czesto czuje zgnielizne w buzi, i osoby do ktorych mowie tez;/ wzialem juz kupe antybiotykow bo z 7 razy juz bylo tak ze puchlem z bolu nie wytrzymywalem wzialem antybiotyk lekarka kazala po wybraniu przyjsc i wyrwac, ale antybiotyuk pomagal nie bolalo wiec olewalem az znow do bolu i tak wkolko, wiem ze to pewnie was rozsmieszy bo patrzac na to z boku tez bym siebie mial pewnie za debila, no ale tak wlasnie jest, w kazdym razie boje sie ze moze cos z tym sie stac bo czuje czesto odretwienie tamtej strony i kawalek szyji dopiero szalwia mi troche pomaga, teraz znow od 3 dni ketonal i antidol na zmiane....

  • #2
    Co się da wyleczyc to wyleczyc a co nie to usunąc. Przecież są znieczulenia. Ja mam dużo takich pacjentów których przekonałem do leczenia po 20 latach nie chodzenia do dentysty.

    Komentarz

    Pracuję...
    X