Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prośba o ocenę zdjęcia pantomograficznego.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prośba o ocenę zdjęcia pantomograficznego.

    Dzień dobry,

    od kilku miesięcy towarzyszą mi bóle po prawej stronie górnej szczęki, wydaje mi się, że to ząb 5 lub 6. 6 była kiedyś leczona kanałowo lecz dentysta twierdzi, że wszystko jest dobrze. Ostatnio bóle się nasiliły, głowę mam jak bania, jakby nadmuchaną i chwilami uczucie, jakby jakiś gaz uchodził mi przez ucho. Jak stukam szczęką czuje ból w okolicach prawej 5-6. Czasem czuje posmak krwi w ustach, jestem niemal pewien, że z dziąsła. Często kicham i pozbywam się żółtawej wydzieliny, która schodzi mi do gardła. Jest mi często zimno. Po prawej stronie szczęka mi strzela w stawie skroniowo żuchwowym od czasu gdy kiedyś wyrywano mi ósemkę, ostatnio zaczęło strzelać i z lewej. Wczoraj czułem, że lewe ucho mam jakby zatkane, nadmuchane, dziś rano się odetkało i boli w środku. Jestem na dalacinie, ból nieco zmalał. Na zdjęciach widać tyle:




    Co to jest to białe w środku na obrazku 3?

    ps. Mam całą aplikacje wraz ze zdjęciem 3d, które można oglądać dowolnie z każdej strony i każdy ząb zobaczyć dogłębnie. Mogę to udostępnić jeśli komuś z Państwa potrzebny inny rzut, więcej zdjęć.

  • #2
    - to zdjęcia 3d, wystarczy zainstalować w wirtualnym napędzie obraz po wypakowaniu i uruchomić program.

    Ostatnio edytowany przez mandarynek; 21.09.2012, 20:55.

    Komentarz

    Pracuję...
    X