Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

proszę o szybką odpowiedz :( 7mka po wyrwaniu 8mki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • proszę o szybką odpowiedz :( 7mka po wyrwaniu 8mki

    Witam.
    9dni temu miałam usuwaną górną prawą ósemkę, która rosła trochę w stronę policzka, ale jako sama nie dawała dolegliwości bólowych (na jakiś czas przed zabiegiem pobolewały górne 4,5 i 6 ale po zabiegu ból raczej minął). Zabieg trwał bardzo krótko, ząb nie sprawiał problemów i został szybko usunięty. Na następny dzień, nic nie bolało, nie były potrzebne nawet środki przeciwbólowe. Niestety, od paru dni boli mnie sąsiadująca z ósemką siódemka, ale tylko przy gryzieniu, ząb sprawia wrażenie obolałego, ale sam z siebie nie boli(jakiś czas temu było w nim wymieniane wypełnienie)... Byłam 2 dni temu u dentysty ale nie widział nic niepokojącego...wypełnienie jest równe, nie za wysokie... Mam dzwonić jakby było gorzej ale jest tak samo... nie wiem czy mam znów dzwonić do lekarza? wyjeżdżam dziś w nocy na 2 tygodnie i nie chciałabym mieć za granicą przykrych niespodzianek

  • #2
    Musiałbym zbadać ale wg mnie przyczyną może być korzeń siódemki sąsiadujący z raną po usunięciu zęba. podczas gryzienia korzeń naciska na kość która się goi (lokalny stan zapalny) i daje to ból. Trzeba czasu albo trzeba obejrzeć miejsce po usunięciu ósemki.

    Komentarz

    Pracuję...
    X