Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bol po ekstrakcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bol po ekstrakcji

    Witam. W piatek 6 dni temu mialem usówaną dolna 7. lekarz zalatwil sprawe szybko i pozwolil isc do pracy. przez caly dzien bylo ok pobolało troche po zejsciu znieczulenia ale przeszlo. Wieczorem zrobil mi sie taki dziwny worek w ustach przy dziasle i zaczol bardzo krwawic jak obudzilem sie rano wszystko bylo czerwone wiec polecialem szybko do dentysty wyczyscil mi zebodol wlozyl jakies 2 tampony i zaszyl powiedzial ze sie same rozpuszcza. Mija 5 dzien po zaszyciu a ja odczuwam bardzo uciazliwy bol i faszeruje sie caly czas tabletkami. plucze jame ustna dentospotem i jak zagladam jak to wyglada to widze szwy dziure i cos brozowego w srodku mam dziwny posmak w ustach i nie przyjemny zapach z ust co to moze byc. Musze dodac ze bylem wczoraj u znajomej dentystki i powiedziala ze wszystko wyglada ok nie wiem co mam robic strasznie boli pomocy !!!!

  • #2
    Są rózne metody zwalczania stanu zapalnego. Proszę iśc do dentysty i powiedzieć że ból jest coraz silniejszy na pewno zrobi coś żeby ulżyło.

    Komentarz

    Pracuję...
    X