Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

skruszony ząb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • skruszony ząb

    Witam. Mój problem polega na tym, że ząb złamał się i skruszył tak, że prawie nie widać go zza dziąsła. W środku jest cały czarny. Właściwie nie boli. Chciałabym iść go wyrwać jednak boję się. Nie chodzę do żadnych lekarzy, ale tu wolę przełamać strach i w końcu naprawić to co mam w ustach. Teraz przed pójściem do dentysty powstrzymuje mnie tylko lęk o tego właśnie zęba (inne też do naprawy, ale są w lepszym stanie). Jeśli dentysta wyśle mnie do jakiegoś chirurga, czy kogo tam jeszcze, nie przeżyję. Chciałabym, żeby po prostu wyrwał tego zęba. Kiedy go dotykam jest za co złapać. Zdaję sobie sprawę, że brzmię żałośnie, jednak strach przed lekarzami jest największy. Czy takim zębem może zająć się zwykły dentysta i wyrwać go bez żadnych niespodzianek?

  • #2
    Proszę poszukac jakiegoś delikatnego stomatologa z dobrym znieczuleniem. Chirurg to przecież nie rzeźnik tylko specjalista od trudnych przypadków. Najwazniejsze jest dobre znieczulenie. Potem można nawet wyjść na ring i dać się pobić.

    Komentarz


    • #3
      Mam zamiar iść do dentysty w tym tygodniu. Myślę, że w Katowicach znajdę jakiegoś fajnego. Ale nie chce żeby wysłał mnie do chirurga i tylko tego się boję. Chcę tylko wiedzieć, czy zajmie się mną dentysta czy będzie to coś gorszego.

      Komentarz


      • #4
        dentim.pl
        borczyk.pl (dr Borczyk jest chirurgiem)
        dudaclinic
        dr Tomasz Śmigiel
        i wielu innych

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez VIP DENTAL.pl Zobacz posta
          dentim.pl
          borczyk.pl (dr Borczyk jest chirurgiem)
          dudaclinic
          dr Tomasz Śmigiel
          i wielu innych
          Dziękuję za polecenie. Niestety sprawa nie jest taka prosta.
          Po pierwsze dentysta musi być kobietą, po drugie nie może być chirurgiem nawet z nazwy. Proszę mi wybaczyć, wiem, że brzmię głupio. Niestety jestem w trakcie leczenia się z depresji i fobii, którą są igły. Stąd cały mój strach i wszystkie pytania. Ostatnim razem u dentysty (ok. 6 lat temu) skorzystałam ze znieczulenia komputerowego i będzie tak też tym razem. W tym momencie potrzebuję dentysty, ale nie wyobrażam sobie, że miałoby mnie tam spotkać coś gorszego niż takie znieczulenie komputerowe. To dlatego próbuję się dowiedzieć, czy tego zęba do się zwyczajnie wyrwać, czy nie, bo niestety w tej chwili nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że chirurg to nie rzeźnik. Szczerze mówiąc nie wiem nawet jak wygląda wizyta u chirurga "od zębów", czy przypomina bardziej operację czy wizytę u dentysty i czy występują igły. Proszę się postawić w sytuacji kogoś, kto wolałby stracić rękę niż pozwolić sobie zrobić zastrzyk. Pozdrawiam.

          Komentarz


          • #6
            We wszystkich rych miejscach pracują kobiety. Większość ma komputerowe znieczulenie.
            Pod tym linkiem znajdują się

            Komentarz

            Pracuję...
            X