Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwny bół szóstek co robic?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziwny bół szóstek co robic?

    Witam. Mam taki problem, otóż noszę aparat już prawie 3 miesiące. Przed założeniem myślałam , że wszystkie żeby mam wyleczone, na szóstkach obu dolnych miałam stare plomby kilkuletnie ale raczej nic się nie działo. Czułam czasem minimalny ćmiący ból w prawej ale uspokoiło się to i przed założeniem aparatu całkiem o tym zapomniałam.
    Jakiś czas po założeniu aparatu zaczął sie znów takich lekki ćmiący bół głęboko w szóstkach obydwóch. Powiedziałam o tym swojej orto która jest tez dentystką . Orto założyła mi nową plombę i załozyla gruby podkład, na tej lewej 6, jednak ząb nie przestał pobolewać. Poszłam drugi raz. Orto wywalila nową plombę i założyła jakies lekarstwo. Po tym także bół nie ustał. Na następnej wizycie orto rozwierciła znów zęba i przy okazji rozwierciła też prawą szóstkę i włożyła w nie znów inne lekarstwo. Niestety to tez nie pomogło. Powiedziała ze jak nie pomoże to będzie trzeba leczyc kanałowo. Sama nie wiem co mam o tym myśleć, szczerze mówiąć zwlekam z wizytą bo kanałówki chciałabym uniknąć. Dziwne jest to ,że podobny ból zaczął pojawiać się też w górnej szóstce. BÓl jest ćmiący tępy, głęboko w zębie, są takie dni kiedy prawie wcale go nie czuję, innnym razem boli tak denerwująco. Prosze o poradę comam robić, czy jest jeszcze inna możliwość wyleczenia czy juz tylko kanałowo?
Pracuję...
X