Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Totalne zniszczenie większości zębów. Pomocy!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Totalne zniszczenie większości zębów. Pomocy!

    Dzien dobry! Mam na imie Robert i mam 30 lat. Jest to moj pierwszy post na forum. Mam baaardzo duzy problem ze swoim uzebieniem. Wiekszosc zebow(?) mam totalnie zniszczonych i nie wiem jak sie do tego wszystkiego zabrac. Od jakiegos czasu zaczalem wyrywac zeby ktorych nie da sie uratowac. Nie mam pomyslu co dalej z tym wszystkim robic, poniewaz blokuja mnie fundusze (nie naleze do zamoznych ludzi). Prosze o porady i namiary na stomatologow ktorzy mieliby ochote sie tym wszystkim zajac.Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
    Ostatnio edytowany przez nayeahbunny; 11.07.2012, 18:30.

  • #2
    Nie napisałeś nawet skąd jesteś, więc trudno kogokolwiek polecać. Rozumiem, że tam gdzie usuwasz zęby nie chcesz robić nic więcej. Chętnych na pewno znajdziesz, ale to fakt, że koszty mogą być niemałe. "Totalne zniszczenie" to dość ogólnikowe stwierdzenie, o konkretnych możliwościach jakie masz do wyboru i ile to będzie kosztować może Ci powiedzieć tylko dentysta, który obejrzy zęby. Jeśli chodzi o to za co może zapłacić NFZ, to wykaz znajdziesz w internecie. Tak pokrótce to można liczyć na leczenie kanałowe zębów od 1 do 3, wypełnienia chemoutwardzalne (zęby 1-3) i amalgamatowe (zęby 4-8), ruchomą protezę gdy brakuje 5 lub więcej zębów w jednym łuku.

    Komentarz

    Pracuję...
    X