Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co moge zrobic z takim uzebieniem ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co moge zrobic z takim uzebieniem ?

    Witam,
    Chciałbym się Was poradzic jak takie uzębienie doprowadzic do stanu- którego nie musiałbym sie wstydzic przy kazdym usmiechu, jak to przewaznie jest teraz. Mam przebarwione i krzywe zęby, do tego jedynka jest popekana i martwa, z roku na rok robi sie coraz bardziej ciemna co zrobic z takimi zębami, od czego zacząć ?




  • #2
    czy nikt nie jest w stanie mi doradzic ?

    Komentarz


    • #3
      Może to wyglądać tak:
      1) leczenie ortodontyczne
      2) wybielanie
      3) korona na martwą jedynkę i wymiana plomb w widocznym odcinku

      Jeśli wykluczasz założenie aparatu, zapytaj denstystę czy można koroną skorygować ustawienie jedynki na tyle, żeby efekt Cię satysfakcjonował. Jeśli tak, to możesz przejść do punktu 2, ale pamiętaj, że korona dopasowana do odcienia zębów po wybielaniu zostanie w takim kolorze, a efekt wybielania nie będzie na zawsze i będziesz musiał je powtarzać co jakiś czas. Moim zdaniem na zdjęciu Twoje zęby nie wylądają na przebarwione (jedynie plomba w drugiej jedynce), ale może na żywo jest inaczej, albo po prostu chcesz śnieżnobiałego uśmiechu. Co to punktu 3 - istnieje też możliwość wybielania wewnętrznego martwych zębów, ale efekt może nie być wystarczający.

      A poza wszystkim jestem tylko pacjentem i moje rady mogą być częściowo lub w całości do d

      Komentarz

      Pracuję...
      X