Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szczękościsk! :C

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szczękościsk! :C

    Witam wszystkich!
    Miesiąc temu na koncercie dostałem przez przypadek w szczękę i ułamało mi się pół lewej dolnej "ósemki". Poszedłem do dentystki i powiedziała, że trzeba rwać. Poszedłem po termin do chirurga stomatologicznego, ale nie mogłem doczekać się na termin... W międzyczasie dostałem szczękościsku! Nie jem już nic od 5 dni, jestem przerażająco głodny Do tego spuchnęło mi pół lewej strony twarzy. Opuchlizna jest strasznie boląca, nie mogę przełknąć własnej śliny... Byłem wczoraj u chirurga, to na siłę mi rozszerzał usta (mogę otworzyć na 5mm), by zobaczyć zęba. Myślałem, że umrę z bólu! Powiedział, że mam mocną próchnicę. Przepisał mi Dalacin C 300mg (biorę 3 razy dziennie po 1 kapsułce). Płukam też usta szałwią. Drugi dzień biorę antybiotyk i nic się nie polepsza... Największy problem mam z opuchlizną, bo przez nią nie mogę nawet nic pić ani ćwiczyć szczęki, by zniwelować szczękościsk. Pomóżcie, co robić? Czy wszystko idzie zgodnie z planem? Tak to powinno wyglądać? Może powinienem brać jakieś inne leki jeszcze? Mieliście podobne problemy?
Pracuję...
X