Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uporczywy ropień nad jedynką, pomocy!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Uporczywy ropień nad jedynką, pomocy!

    Nad górna jedynką wytworzył mi się ropień, męczę się juz z nim od sześciu miesięcy a wszelkie próby leczenia przynosza wręcz przeciwne rezultaty. Będę wdzięczna za wszelkie porady. Miałam już trzy razy leczenie kanalowe. Za pierwszym razem dentystka zrobila je w ciemno, ot tak, nie wiedzac dlaczego tak mnie boli i nie dociekajac czemu zab sam z siebie jest martwy. Po tym zabiegu czulam, ze zab jest leciutko wrazliwy. Po 5 miesiacach poszlam wiec na konsultacje do innego lekarza. Na zdjeciu wyszlo, ze mam nad jedynka ciemny punkcik - tworzy sie nowy ropien. Pani stomatolog otworzyla pownonie i przeczyscila kanal, wlozyla tam lekarstwo. I znowu sie zaczelo. Bol tak jak wczesniej. Ropien sie aktywowal. Po tygodniu ponowne czyszczenie kanalu. Ropien zrobil mi juz podobno dziure w kosci. Laekarka zaaplikowala substancje powodujaca odbudowe kosci. I znowu boli! Nie wiem juz co o tym myslec. Czy to normalne? Dlaczego ropien nie wycisza sie? Jak powinien byc leczony? Prosze o wirtualna pomoc kogos, kto sie na tym zna
Pracuję...
X