Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ekstrakcja zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ekstrakcja zęba

    Dzień dobry. W środę miałam usuwany ząb. górna 5. Poodbno nie było prosto bo korzeń się zaklinował miedzy dwoma pozostałymi. Ale jakoś poszło. Jak znieczulenie przestało działać zaczęło boleć ale no to noramalne tym bardziej że zanim wtrwał mi ząb miałam wiercony zą obok , żeby założyć lekarstwo. Tak więć popołudnie w środę się przemęczyłam na tabletkacjh przeciwbólowych, czwartke na tabletkach przeciwbólowych, piątek przestało boleć więć nie brałam nic, zaczeło dopiero w sobotę rano koło 4.00. W sobotę na godz 11 miałam wizytę kolejną na wypełnienie zęba. Na tej wizycie p. dentysta włożył mi w zębodół jakieś lekarstwo. Włożył wacik, kazał trzymać 15 minut i wyrzucić wacik. i Niby wszysko ok nie bolało ani nie boli andal, ale zauważyłam że wyleciał mi prawdopodobnie skrzep z rany. Czy to możliwe że przez to lekarstwo? Dodam , że nie odczuwam jakiegoś strasznego bólu. Czy powinnam iśc spowrotem do dentysty?

  • #2
    Zdecydowanie powinnaś udać się do swojego lekarza, żeby zobaczył czy wszystko jest ok. Usuniecie przedwcześnie skrzepu może doprowadzić do przypadłości zwanej suchym zębodołem.

    Komentarz

    Pracuję...
    X