Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dyskomfort podczas jedzenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dyskomfort podczas jedzenia

    To mój pierwszy wpis na tym forum, także witam wszystkich serdecznie, mam nadzieję że nie pomyliłem działów ani nic w tym stylu

    Mam pewien problem, dosyc dawno, półtora roku może dwa lata temu, ukruszył mi się ząb dolna 6, jadłem dalej tą stroną nic nie bolało ale potem znowu sie ukruszył praktycznie cała częśc do dziąsła i była tam już dziura dalej nic nie bolało niecały rok temu musiałem już iśc do stomatologa bo zaczął bolec, został zatruty wymagał leczenia kanałowego ale z pewnych przyczyn zacząłem go leczyc jakieś 3 tyg temu ostatnia wizyta czyli plombowanie odbyła się tydzień temu nic nie boli tylko mam problem podczas jedzenia jak gryzę tą stroną to jest takie dziwne uczucie w tym miejscu gdzie ząb był ukruszony sam nie wiem jak to określic zagryzam jedzenie i czuje taki ciągnący ból jakby mi ta blomba miała wyjśc i teraz nie wiem w czym problem mam nadzieję że nie jest to związane ze złym leczeniem a może przez to ze tak długi czas nie gryzłem tą stroną jednak ponad rok to trochę czasu.

    No to chyba tyle przepraszam ze rozwiązłośc ale chciałem w miarę przejrzyście to napisac mam nadzieję że się udało i z góry dziękuję za pomoc...pozdrawiam

  • #2
    Bez badania i RTG trudno coś napisać. Proszę zgłosić się na badanie i wyjaśnić problem.

    Komentarz

    Pracuję...
    X