Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leczenie kanałowe jedynki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Leczenie kanałowe jedynki

    Opiszę Wam moją historię, ponieważ nie jestem pewna, czy stomatolog dobrze postępuje w leczeniu mojej jedynki.
    Może opiszę od początku... Zaczęły mnie boleć 2 zęby- lewa górna jedynka oraz lewa górna 7. Po 2 dniach z opuchlizną wokół ust oraz lewego policzka udałam się do dentysty. Ten otworzył mi 7 - gdzie stwierdził od razu, że należy zrobić leczenie kanałowe, więc włożył lekarstwo i umówił się ze mną na kolejną wizytę. Następnie otworzył jedynkę (gdzie miałam już ją wypełnianą blombą światłoutwardzalną) i zrobił mi ponownie ten ząb i powiedział, że jeśli opuchlizna nie zejdzie i nadal będzie mnie boleć, mam się do niego zgłosić... To wszystko działo się wczoraj...
    W nocy obudziłam się z silnym bólem w okolicach nosa, zarzyłam tabletkę i wróciłam spać. Rano obudziłam się z ciut większą opuchlizną i nadal bardzo wrażliwą i lekko pulsującą jedynką...
    Pojechałam do dentysty- zrobił mi zdjęcie rtg po którym nie umiał za dużo stwierdzić, następnie popukał po wszystkich górnych lewych zębach i okazało się, że najbardziej czuła jest jedynka...
    Znów mi ją otworzył, ale w innym miejscu i stwierdził, że to sprawy miazgowe, że tam jest pusto i trzeba zrobić leczenie kanałowe...
    Zostawił mi ząb otwarty ( coś tam robił, chyba igłą, wlał tam coś kwaśnego) i powiedział, że trzeba trochę podleczyć ta opuchliznę...
    Jutro mam do niego dzwonić...
    Nie przepisał mi żadnego antybiotyku, co mnie trochę dziwi...
    Opuchlizna jest jakby mniejsza, jedynka również mniej wrażliwa, jednak myślałam, że poprawa będzie szybsza :/
    Nie wiem, czy postepowanie dentysty jest właściwe...
    Proszę o pomoc
Pracuję...
X