Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciagly bol leczenie kanalowe pomocy!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ciagly bol leczenie kanalowe pomocy!!!

    Witam,
    Jestem w trakcie leczenia kanalowego dolnej 6tki, we wtorek mialam zalozone jakies lekarstwo czy cos, dokladnie nie wiem- dodaje ze bylo to juz po usunieciu miazgi. W srode mialam usuwana dolna 7. No i w piątek zaczęło się...ból ból ból...wydawało mi się, że jest to ból po wyrwaniu zęba..ale najbardziej bolała mnie 6tka przy nadgryzaniu czegos, przy zacisnieciu zebow..ogolnie przy ucisku z gory. Nie chcialam panikowac i stwierdzilam ze poczekam, wczoraj bylam u stomatologa, ktory wyrywal 7 i powiedzial, ze rana sie goi i ze bol jest ewidentnie z 6tki. Poszlam do dentystki, ktore leczy mi zeba kanalowo rozwiercila to tymczasowe wypełnienie i zaczela czyscic tymi igielkami( nie wiem jak to sie nazywa) w pewnym momencie odnalazlam zrodlo bolu. Jeden kanal jest bardzo wrazliwy, ale na samym dole. Bol jest taki przeszywający, okropnie dziwny..;/
    Dodam jeszcze ze 7, ktora wyrwalam tez byla wrazliwa na dotyk z gory nie ustepowalo to wyrwalam, a poza tym nie bylo mnie na nia stac..za 1 kanal 150 czyli razy 3 i razy 2 zeby= 900 zl.. wybralam leczenie tej 6tki.
    Bardzo prosze pomozcie, co to moze byc, boli ciagle...a przeciez juz nie ma nerwow..
    Dodam ze dentystka nie uzywa endometru, a to gabinet profesjonalny..tak mi sie wydaje...nie wiem co mam robic

  • #2
    Witaj. Zęby po leczeniu kanałowym często są wrażliwe na nagryzanie i ból może utrzymywać się przez kilka dni. Co do endometru- bez niego ciężko stwierdzić czy dotarło się narzędziem do końca wierzchołka korzenia, więc nie ma się gwarancji, że usunęło się wszystkie zainfekowane tkanki. Ważne są tez zdjęcia rtg robione w trakcie leczenia, które obrazują pracę lekarza i to co masz w zębie.

    Komentarz

    Pracuję...
    X