Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ząb do dłuższego leczenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ząb do dłuższego leczenia

    Witam. Mam pewien problem z zębem, którego zaniedbałem i zrobiła mi się w nim głębsza dziurka. Dentysta powiedział mi że jest on do dłuższego leczenia lecz ja niestety nie będę mógł co tydzień zjawiać się w gabinecie ponieważ wyjeżdżam na miesiąc. Czy jest taka możliwość aby ten ubytek zatruć na okres mojej nieobecności lub dać mu jakieś lekarstwo aby mnie po prostu nie bolał? Czy jedyną opcją jest odczekanie tego miesiąca i podjęcie leczenia po przyjeździe? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowany przez Welder; 19.04.2012, 22:21.

  • #2
    Wydaje mi się, że chyba jednak będzie rozsądniej zająć się tym zębem po powrocie. Może się okazać, ze jak się ruszy stan zapalny, który jest to może zacząć pana boleć i wtedy lepiej być pod kontrolą lekarza. Z drugiej strony wspomina pan o bólu, więc tak czy inaczej lepiej skonsultować się ze swoim stomatologiem i omówić co należało by zrobić.

    Komentarz


    • #3
      Co do samego zęba to mnie nie boli (reaguje jedynie na gorąco ale ból wtedy nie jest intensywny i trwa do kilku minut). Boję się jednak że może mnie zacząć boleć podczas mojej nieobecności a nie chcę cały miesiąc zatruwać organizmu tabletkami. Ale zrobię tak jak mi Pan radzi. Dziękuję za odpowiedź.

      Komentarz

      Pracuję...
      X