Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szczoteczka Soniczna czy ultradźwiękowa dla paradontozy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szczoteczka Soniczna czy ultradźwiękowa dla paradontozy?

    Witam !

    Mam problem z wyborem szczoteczki pomiędzy Soniczną a ultradźwiękową.
    Chciałbym aby to szczoteczka była szczególnie dla moich podciągniętych dziąseł - zła technika, myślę że w wieku 45 lat pozostaje mi tylko lepiej dbać o ząbki, a przy okazji posłuży rodzinie.
    Moje wybory ..
    Soniczna

    Ultradźwiękowa

  • #2
    ja używam osobiście HealthyWhite od PHILIPSA drugi rok i ten model już ma tryb Sensitive co jest delikatniejszy w działaniu ale dobrze czyszczący (polecałbym właśnie przy problemach z dziąsłami). Jestem bardzo zadowolony ze szczoteczek sonicznych i polecam Panu z czystym sumieniem tym bardziej Diamond Clean jest flagowym produktem. Domyślam się, że Pan już pewnie nabył takowy bo post ma prawie dwa lata ale odpowiadam, bo być może komuś innemu będzie przydatna taka informacja. Pozdrawiam serdecznie

    Komentarz


    • #3
      A możecie mi powiedzieć, tak z ciekawości pytam, czym się różnią te ultradżwiękowe szczoteczki od tych zwykłych?? Ceny są zawrotne, więc działanie musi być równie wspaniałe? To jak jest, ale tak na serio, abstrahując od reklam producentów, używa ktoś długo i widzi efekty?

      Komentarz


      • #4
        szczoteczki ultra dźwiękowe, ponoć jak podają ich twórcy, rozrywają łańcuchy bakterii przez co czynią je nieszkodliwymi ja osobiście polecam soniczne (dźwiękowe) bo sam używam i widzę efekty no niestety ultradźwiękowe to koszt ok 600 zł a soniczne już od 249 zł można mieć...

        Komentarz


        • #5
          A gdzie można kupić takie szczoteczki soniczne? I każdy ich może używać bez problemów, czy są na przykład jakieś przeciwwskazania, że z powodu jakiejś choroby czyy innych przypadków nie można korzystać....Ciekaw jestem, jak to jest

          Komentarz


          • #6
            wydaje mi się że nie ma przeciwwskazań mimo lekarzem nie jestem a osobą ściśle związaną ze sprzedażą artykułów stomatologicznych. Dlatego zostałem przeszkolony przez stomatologa aby móc fachowo odpowiedzieć na różne pytania. Co do chorób jakie by dyskwalifikowały osobę do używania szczoteczek to nie znam, nie spotkałem się jeszcze z takimi. Jest to sprzęt bezpieczny i rekomendowany przez wielu stomatologów. Zamówić go można między innymi z naszej strony pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              Zdecydowanie ultradźwiękowa. Polecam tekst:

              Komentarz


              • #8
                Tylko, że dość drogi...i zastanawiam się, czy cena jest adekwatna to efektów. Bo jak wykłada się tyle pieniędzy, to oczekuje się czegoś naprawdę ekstra. A wątpię, żeby sama szczoteczka miała aż takie znaczenie...w końcu tyle osób korzysta ze zwykłych past i szcztoeczek i tak cieszy się zdrowymi i białymi zębami. Więc do końca nie jestem przekonany do tych sonicznych wynalazków...,

                Komentarz


                • #9
                  Ultradźwięki zabijają bakterie odpowiedzialne za próchnicę, można nie dotykać włosiem powierzchni zębów, a fala będzie działać.
                  Cena jest adekwatna do wykorzystanych technologii, i naprawdę godna polecenia, szczególnie w przypadku parodontozy!

                  Komentarz


                  • #10
                    Szczoteczki elektryczne (oscylacyjne, soniczne, ultradźwiękowe) to nie tylko wygoda ale wg badań lepiej doczyszczone zęby. Wielu stomatologów to poleca i sami pacjenci widzą różnice. Wielu moich klientów mówi, że nie mogliby już powrócić do manualnej i zakup szczególnie sonicznej to sprawia. Dlaczego? Ultradźwiękowe są droższe a soniczną już można mieć za stosunkowo niewielkie pieniądze. Szkoda, że nie ma dwóch w jednym czyli ultradźwiękowa co generowałaby 31 drgań na minute.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja używam szczoteczki sonicznej Philipsa. Mam bardzo wrażliwe dziąsła i generalnie zanim zaczęłam jej używać było ciężko. Z czystym sumieniem mogę polecić, że jednak soniczna jest dużo lepsza. Mój dentysta rekomendował właśnie markę Philips.

                      Komentarz


                      • #12
                        Bardziej pasta niż szczoteczka. Szczoteczka wystarczy miękka, ale istotne żeby to była ajona. Przy ajonie w zasadzie możecie diametralnie odmienić zęby. U mnie w rodzinie też była paradontoza, ale jak na razie udało się do niej nie dopuścić.

                        Komentarz


                        • #13
                          szczoteczka soniczna gdzie ją kupić

                          jest dostępna online. Wydaje mi się, że choroba nie jest przeciwwskazaniem do użytkowania, ale lepiej się poradzić fachowca w tej kwestii.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X