Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

usunięta ósemka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • usunięta ósemka

    witam.dzisiaj miałam usuwaną ósemkę.dentystka nie zrobiła wcześniej zdjęcia rtg,bo uznała,że ząb jest na tyle wyżnięty i widoczny,że jest ono niepotrzebne.ja nie protestowałam,bo nie wiedzialam,że jest taka konieczność-w końcu wybrałam się do poleconej specjalistki.teraz przeczytałam,że bezwzględnym przeciwwskazaniem do zabiegu jest m.in.ząb tkwiący w guzie nowotworowym lub w jego sąsiedztwie.jeśli dentystka nie wykonała mi rtg to skąd mogła mieć pewność,że nic takiego nie ma miejsca?byłoby to widać gołym okiem?jak mogę teraz sprawdzić czy wszystko w miejscu wyrwanego zęba jest ok?pozdrawiam

  • #2
    Wykonać rtg

    Komentarz


    • #3
      dziękuję za odpowiedź.rtg wykaże wszelkie niepokojące zmiany?

      Komentarz


      • #4
        Jak najbardziej.
        Pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Mam takie pytanie kilka dni temu dokładnie 04.04 wyrwałem zęba ósemkę, po wyrwaniu odczuwałem trochę bólu, ale później już nic, tylko mam dość dużą opuchliznę i od wczoraj dziwny posmak w ustach czy to normalne, czy powinienem się tym niepokoić.

          Komentarz


          • #6
            Witam, miesiac temu mialam wyrwana osemke, tydzien pozniej zdjete szwy. Jednak od tygodnia widzę że jeszcze jakiś szew został! Majta mi się jakaś nitka w miejscu po zębie. O co chodzi, czy lekarz nie zauważył drugiego szwu? Raczej nie jest to szew rozpuszczalny, skoro tydzien po zabiegu zdejmowano mi inny szew. Bardzo proszę o pomoc.

            Komentarz


            • #7
              problem

              Witam, trochę ponad miesiąc temu (dokładnie 22.05) miałam usuwaną ósemkę (szwy były zdejmowane po 5 dniach). Wszystko było okej, trochę bolało, spuchłam, ale potem wszystko przeszło. Teraz buzia znowu spuchła i zaczęła boleć. Czy to jest jakoś związane z operacją?

              Komentarz


              • #8
                Jeśli było już ok i teraz znów wraca opuchlizna, to nie czekałbym nawet na pisanie na forum, nie jestem. Mógł się wdać stan zapalny, dlatego im szybciej udasz się do dentysty, tym lepiej! Z resztą możesz chyba też zadzwonić i powiedzieć jak wygląda sytuacja, a nie masz przypadkiem umówionej kontroli, albo już jej nie było?

                Komentarz


                • #9
                  Wiem co to wyrwana ósemka wraz z dłutowaniem i 5 szwów w buzi, nie wiem czy tak ma być czy tylko coś nie wyszło. W każdym bądź razie L4 powyżej siedmiu dni. Takiej męki nikomu nie życzę.

                  Komentarz


                  • #10
                    dolne osemki to troche hardkor
                    wyglad chomik + szwy + jedzenie przez slomke

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X