Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

źle wykonane leczenie kanałowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • źle wykonane leczenie kanałowe

    Witam,

    Rok temu byłam zmuszona leczyć kanałowo dolną siódemkę. Ząb bez żadnych "anomalii medycznych". Trzy kanały, bez zakrzywień itp. Byłam 5 razy u stomatologa żeby zatruć zęba. Za kazdym razem doktor zapewniaa, że nie będzie bolało. Niestey bolało strasznie. Po wielu trudach i mękach zakończyłam leczenie. doktor załatała dziurę, przyklepała i więcej do niej nie poszłam. Jakiś czas temu zgłosiłam mojej obecnej stomatolog, że pobolewa mnie lewy dół. Nic tam nie zobaczyła, nie reagowąłam na opukanie ani nacisk. Przez ostatnie parę dni czułam ćmienie, nie boła w nocy, jedynie w dzień. Podczas dzisiejszej wizyty lekarka otworzyła zęba, sprawdziła kanały i co się okazało...Mam żywą miazgę w zębie. Czy mogę to uznać za błąd podczas pierwszego leczenia kanałowego? Czy będzi ekonieczne ponowne przeleczenie kanałowe? Z góry dzięki za pomoc

  • #2
    Raczej będzie konieczne.

    Komentarz


    • #3
      Raczej potrzebne będzie oferuje w tym względzie najlepsze ceny i jakość wykonania. Mój dziadek miał taki i jest zadowolony. ceny są znośne. Nie warto oszczędzać, bo można się na tym przejechać. Lepiej trochę dołożyć i cieszyć się zębami długie lata, zamiast chodzić i poprawiać

      Komentarz


      • #4
        Eh lucekklusek, ceny są znośne, ale to zależy od osoby. Dla jednych ceny są ok, a dla innych nie. Ceny za jak dla mnie jest na znośnym poziomie. Znaleźć można droższe zabiegi. Choć i tak lepiej byłoby mieć te pieniądze na koncie, niż wydawać na dentystów.

        Komentarz

        Pracuję...
        X