Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ocena moich ząbków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ocena moich ząbków

    Witam

    Chciałbym się dowiedzieć co byście mi Państwo doradzili w sprawie moich zębów. W załączniku załączam zdjęcie. Teraz zależy mi na zrobieniu dołu. Potem góra.

    1) Lewa szóstka i siódemka została wyleczona kanałowo. Jest prawidłowo ?
    2) Lewą ósemkę wystarczy zmienić wypełnienie ? Mam tam aż trzy i mnie trochę czasami delikatnie ząb boli.
    3) Prawa szóstka martwa do leczenia kanałowego ?
    4) Prawa siódemka - wypełnienie zmienione.
    5) Prawa ósemka z którą się męczę. Otóż boli mnie. Miałem umówiony zabieg chirurgiczny wyrwania ale został odwołany. Ząb mnie bardzo bolał dlatego dentystka mi go otwarła i dała opatrunek. Ból który nie pozwalał mi spać minął. Przez miesiąc był spokój ale plomba się starła i znowu mnie zaczyna boleć. Boję się go wyrwać. Ogólnie boje się dentysty. Chciałbym go wyleczyć kanałowo. Warto ?


  • #2
    No różowo
    1) Lewa szóstka i siódemka została wyleczona kanałowo. Jest prawidłowo ? Tak się wydaje.
    2) Lewą ósemkę górną wystarczy zmienić wypełnienie ? Mam tam aż trzy i mnie trochę czasami delikatnie ząb boli. Zmienić wypełnienie albo usunąć, bo to wypełnienie które jest, nie jest dobre.
    3) Prawa szóstka martwa do leczenia kanałowego? do kanałowego oraz korona lub inlej.
    4) Prawa siódemka - wypełnienie zmienione. OK
    5) Prawa ósemka z którą się męczę. Można usunąć albo leczyć kanałowo ale łatwe to nie będzie bo mocno zagięte korzenie.
    6) Lewa ósemka dolna - wymiana wypełnienia(plomby)

    Komentarz

    Pracuję...
    X